حلول ماه ربیع الاول
1389/11/02 17:38:00
سرویس فرهنگی
جلالیان:

جم، پذیرای شهدای گمنام میشود

**نماینده مردم دیر، کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین پیگیری‌های خود در حوزه انتخابیه از جذب امتیاز ایجاد مامن شهدای گمنام در شهر جم خبر داد.

عسگر جلالیان به روزنامه «صدای بوشهر» گفت: امروزه به خاطر حجم زیاد اخبار، اطلاعات و موضوعاتی که به ذهن مردم تحمیل می‌شود، نیازمند یک جهت دهی کلی هستیم که یاد شهیدان این جهت دهی را انجام میدهد.

وی ادامه داد: یاد شهدا است که در این هیاهوی رسانه‌ای و اطلاعاتی کمک کند که ما راهمان را گم نکنیم و به خاطر حجم بالای موضوعاتی که در طول روز وارد ذهنمان می‌شود راه انقلاب را فراموش نکنیم.

وی تصریح کرد: بدین منظور با پیگیری‌های انجام شده، با تلاش ائمه جمعه شر جم و سایر مسئولین، موفق به جذب موافقی برای به خاکسپاری یک شهید گمنام در شهر جم شدیم.

وی با اشاره به اینکه مراسم خاکسپاری این شهید در روز اربعین برگزار می‌شود گفت: با به خاکسپاری این شهید گمنام در این روز عزیز یاد دفاع مقدس را با یاد شهدای کربلا گره خواهیم زد.

وی گفت: از مزار شهدا به عنوان نهادی از باورهای انقلاب برای جهت دهی به حجم بالای اطلاعات و هیاهوی خبری استفاده خواهیم کرد و شهر جم نیز نمادی ارزش‌های انقلاب خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet