خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/02 17:51:00
سرویس اقتصادی
عضو مجمع نمایندگان کهکیلویه و بویر احمد:

رساندن راه‌های استان به جایگاه شایسته خواسته اصلی مردم است

**نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما از پدر راه‌های ایران و پیر راه‌های ایران می‌خواهند وضعیت راه‌های ریلی، زمینی و هوایی ما را به جایگاه شایسته‌ای برساند.

ستار هدایتخواه در گفت وگو با روزنامه «امید مردم» کهکیلویه و بویراحمد افزود: وزارتخانه راه و ترابری شعارهای دولت عدالت محور را در حوزه خود عملی کرد و اعلام رضایت از این وزارتخانه نشانه بزرگی از تلاش‌ها و عملکرد سازنده آن است.

وی اظهار داشت: این وزارتخانه در این استان تلاش‌های زیادی کرده است و در این‌خصوص هم به دکتر احمدی‌نژاد نامه‌ای نوشته‌ایم و از کارهای و تلاش‌های صورت گرفته در این استان از سوی این وزارتخانه، تشکر و قدر دانی به عمل آمده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا افزود: در این استان خدمات شایسته‌ای در دولت نهم آغاز کرده و در دولت دهم به انجام رسیده یا در دست انجام می‌باشد، امید و انتظار است این خدمات و تلاش‌ها مضاعف و با شدت بیشتری به پیش روند. 

هدایتخواه اظهار امیدواری کرد، کلنگ احداث راه‌آهن استان در سال 1390 به زمین زده شود و به چهاربانده کردن یاسوج - شیراز، یاسوج - سمیرم و دیگر پروژه‌های در دست اجرا توجه بیشتری شود تا هرچه زودتر این پروژه‌ها به سامان برسند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet