هدر موبایل
1389/11/03 08:29:00
سرویس صحن
در یک جلسه غیرعلنی صورت گرفت؛

گزارش لاریجانی از سفر به امارات

**رئیس مجلس شورای اسلامی در یک جلسه غیرعلنی غیررسمی گزارشی درباره حضور هیات پارلمانی ایران در اجلاس فوق‌العاده بین المجالس اسلامی نمایندگان ارائه داد.

"محمد دهقانی نقندر" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، اعلام کرد: "علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز پیش از آغاز جلسه علنی در یک جلسه غیرعلنی غیررسمی توضیحاتی درباره سفر خود به اجلاس فوق العاده بین المجالس اسلامی که هفته پیش در امارات برگزار شد  به نمایندگان ارائه داد.

رییس قوه مقننه کشورمان در این سفر علاوه بر شرکت و سخنرانی در نشست اتحادیه بین‌المجالس اسلامی،‌ با برخی از مقامات پارلمانی مجالس کشورهای اسلامی حاضر در این اجلاس از جمله روسای مجالس کویت، پاکستان،‌ امارات متحده عربی، سودان،‌ عراق، هیات پارلمانی رییس مجلس لبنان و همچنین معاون نخست وزیر و وزیر دربار امارات و حاکم راس‌الخیمه دیدار و گفت و گو کرد.

"علاء الدین بروجردی" رئیس و "کاظم جلالی"، سخنگو و  "احمد آوایی"، "شبیب جویجری" و "محمد آشوری" از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و همچنین "ناصر سودانی" نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس، لاریجانی را در سفر به امارات متحده عربی همراهی می‌کردند.

اجلاس فوق‌العاده اتحادیه بین‌المجالس اسلامی در ابوظبی با حضور 17 رییس پارلمان و 37 هیات از کشورهای اسلامی برگزار شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet