خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/11/03 10:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

توصیه فلاحت پیشه به تیم آمریکایی حاضر در استامبول

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به درخواست جمعی از کارشناسان هسته ای آمریکا از دولت این کشور مبنی بر پذیرش ایران هسته ای گفت: به آمریکا توصیه می کنیم تا به پیشنهاد کارشناسان خود توجه نماید و پذیرای ایران هسته ای باشد.

حشمت ا..فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به درخواست آمریکاییها در حاشیه اجلاس استامبول برای مذاکره مستقیم با جمهوری اسلامی ایران گفت: اینگونه اقدامات جزئی از شگرد آمریکاییها می باشد و آنها در اجلاس مختلف این درخواست را از هیئت ایرانی داشته اند اما این به معنای تغییر در استراتژی آنها نیست.

وی با بیان اینکه آمریکا نمی خواهد واقعیت ایران هسته ای را بپذیرد اظهار داشت:موضوع هسته ای جمهوری اسلامی ایران در مرحله غیر قابل بازگشتی قرار دارد لذا بحث پیرامون مسائل هسته ای محلی از اعراب ندارد.

فلاحت پیشه تصریح کرد:آمریکا توان مقاومت در مقابل خواست هسته ای جمهوری اسلامی ایران را ندارد و به خوبی واقف است که اگر بخواهد بر جمهوری اسلامی ایران فشار وارد نماید می بایست موضوع دیگری بجز فناوری هسته ای را دستاویز قرار دهد.

وی با اشاره به درخواست جمعی از کارشناسان هسته ای آمریکا از دولت این کشور جهت پذیرش ایران هسته ای اذعان داشت:آمریکا به خوبی می داند که نمی تواند در مقابل قدرت بلامنازع ایران و خواست منطقی جمهوری اسلامی ایران ایستادگی نماید لذا به دولتمردان این کشور توصیه می نماییم تا پذیرای نظر کارشناسان خود باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet