خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/11/03 10:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آرین‌منش:

منشور اصولگرایی عاملی برای همگرایی نیروهای اصولگراست

**یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که منشور اصولگرایی عاملی برای همگرایی همه‌ی نیروهای اصولگراست، گفت: مسوولان تحت لوای رهنمودهای رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی با کنار گذاشتن اختلاف سلیقه‌ها، مصالح ملی را بر مصالح فردی و گروهی ترجیح دهند.

جواد آرین‌منش در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که نخبگان در هر جامعه‌ای نقش الگویی برای مردم را دارند، گفت: بسیاری از مشکلات جامعه در سطوح پایین ناشی از ناهماهنگی‌های بزرگان، مسوولان و نخبگان درجه اول کشور است.

وی ادامه داد: با افزایش همگرایی در میان چهره‌های شاخص، برجسته و تاثیرگذار در کشور، شاهد همدلی و همراهی مسوولان در حل مسائل و مشکلات کشور و تسری این همگرایی خواهیم بود که منجر به ایجاد امیدواری در میان آحاد مردم می‌شود.

نماینده‌ی مردم مشهد در خانه ملت خاطرنشان کرد: مردم دوست دارند مسوولان‌شان تحت لوای رهنمودهای مقام معظم رهبری با کنار گذاشتن اختلاف سلیقه‌ها، مصالح ملی را بر مصالح فردی و گروهی ترجیح دهند.

آرین‌منش با اشاره به انتشار منشور اصولگرایی، گفت: این منشور از سوی دو تشکل مهم روحانی کشور صادر شده است که می‌تواند عاملی برای همگرایی همه‌ی نیروهای اصولگرا، نخبگان، برجستگان، تشکل‌ها و احزاب سیاسی اصولگرا باشد.

وی در پایان با بیان این‌که کشور ما در مرحله‌ی تمرین دموکراسی است، گفت: هنوز به طور کامل نتوانسته‌ایم شیوه‌های مردم‌سالاری را با اخلاق اسلامی آمیخته کنیم، به شکلی که بعضا با رسوخ آسیب‌های شیوه‌های دموکراسی غرب در جامعه‌، شاهد برخی تنش‌ها هستیم که امیدواریم برطرف شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet