خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/11/03 11:57:00
سرویس صحن
در جلسه علنی امروز؛

استیضاح وزیر راه در 11 محور اعلام وصول شد

**عضو هیات رئیسه مجلس از اعلام وصول استیضاح بهبهانی وزیر راه وترابری در جلسه علنی امروز خبر داد و گفت:‌نامه استیضاح وزیر راه وترابری با امضای ۲۲ نفر از نمایندگان و در ۱۱ محور به هیات رئیسه مجلس تقدیم شده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس شواری اسلامی در جریان جلسه علنی امروز نامه 22 نفر از نمایندگان مجلس درخصوص استیضاح "حمید بهبهانی" وزیر راه و ترابری قرائت شد.

نمایندگان در نامه خود که 11 محور اساسی را در بر می گرفت با استناد به اصل 89 قانون اساسی و مواد 219 و 220 آئین نامه داخلی مجلس خواستار استیضاح وزیر راه وترابری شدند.

محورهای مورد نظر نمایندگان در این تقاضای استیضاح عبارت است از: وقوع سوانح پی در پی و اعلام نظرات غیرکارشناسی، استفاده غیرموجه از ناوگان هوایی مستهلک، عدم اجرایی قانون برنامه چهارم درخصوص نوسازی ناوگان هوایی،‌عدم توجه و تبعیت از قوانین بودجه سنواتی، دادن وعده های غیرعملیاتی از سوی وزیر، عدم جدیت در اصلاح معابر حادثه خیز کشور، عزل و نصب های پی در پی و مکرر در وزارت راه و ترابری، کم توجهی به مسیرهای ریلی کشور، کم توجهی به ایثارگران شاغل در وزارتخانه، ناتوانی در حل مشکلات پیمانکاران طرف قرارداد وزارت راه و عدم توجه کافی به ایستگاه های هواشناسی.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet