حلول ماه ربیع الاول
1389/11/03 11:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون انرژی:

احتمال رد طرح جایگزینی کارت انرژی به جای یارانه نقدی در صحن علنی مجلس

**عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به جایگزینی کارت انرژی به جای یارانه نقدی گفت: در صورت اجرای این طرح استفاده از یارانه های نقدی محدود به پرداخت قبوض خواهد شد در صورتیکه این افراد به مدیریت اقتصادی خانوار بستگی دارد لذا این طرح هنوز قوت لازم برای اجرا را ندارد و به احتمال زیاد رد خواهد شد.

غلامعلی میگلی نژاد نماینده مردم گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به جایگزینی کارت انرژی به جای یارانه نقدی از سال آینده افزود: هدف اصلی از ارائه طرح کارت انرژی این است که یارانه نقدی مشمولان دریافت کننده یارانه به کارت انرژی واریز گردد.

وی با بیان اینکه کارت انرژی تنها قابلیت پرداخت قبوض را خواهد داشت افزود: در صورت اجرای این طرح مردم نخواهند توانست مبالغ یارانه نقدی را در بخش های دیگر هزینه کنند لذا این طرح پخته و کارشناسی شده نیست و در حد یک نظریه مطرح شده است.

وی در ادامه به تشریح معایب این طرح پرداخت و تصریح کرد: در صورت اجرای این طرح استفاده از یارانه های نقدی محدود می شود در صورتیکه نیازهای مردم در بخش های مختلف زندگی برای استفاده از یارانه های نقدی نامحدود است.

وی در ادامه اظهار داشت: این طرح هنوز به طور دقیق مورد بررسی قرار نگرفته قوت لازم را برای اجرا ندارد و به احتمال زیاد رد خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet