خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/03 11:43:00
سرویس صحن
ذاکر

طراحان استیضاح وزیر راه به خاطر حقوق مردم از تقاضای خود برنمی گردند

**یکی از طراحان طرح استیضاح وزر راه و ترابری، استیضاح این وزیر کابینه دولت دهم را قطعی دانست و اعلام کرد: طراحان استیضاح حمید بهبهانی به خاطر حفظ حقوق مردم از تقاضای خود کوتاه نخواهند آمد.

سیدسلمان ذاکر در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به اعلام وصول طرح استیضاح وزیر راه و ترابری در صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: این طرح به این دلیل اعلام وصول شد که نمایندگان برابر قانون اساسی و طبق سوگندی که خورده اند برای دفاع از حقوق مردم مسئول هستند.

نماینده ارومیه با اشاره به سقوط هواپیماها در کشور خاطرنشان کرد: حقوق مردم ایران با سقوط پی در پی هواپیماها در کشور ضایع می شود که در این راستا وظیفه نمایندگان است که از حقوق مردم دفاع کنند.

ذاکر با اعلام این که طبق قانون اساسی استیضاح حق نمایندگان است به موضوع طرح استیضاح وزیر راه و ترابری اشاره کرد و گفت: نمایندگان با طرح این استیضاح به دنبال این هستند که دولت را مجبور کنند کوتاهی های خود در زمینه صنعت حمل و نقل هوایی کشور را جبران کند.

ذاکر درباره جو عمومی مجلس درخصوص طرح استیضاح وزیر راه گفت: جو عمومی مجلس با رای نمایندگان در روز بررسی طرح استیضاح مشخص می شود و بنابراین نمایندگان در روز استیضاح پس از شنیدن نظرات موافق و مخالف هر نظری بدهند، قابل قبول است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet