هدر موبایل
1389/11/03 12:50:00
سرویس صحن
آلیا؛

کمیسیون امنیت ملی به اتفاق آرا صالحی را قبول دارد

**عضو کمسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور برای وزارت امور خارجه را مناسب ارزیابی کرد و گفت: علی‌اکبر صالحی با توجه به سوابق کاری بین‌الملی، مورد قبول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به‌عنوان کمیسیون تخصصی است.

"فاطمه آلیا" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به معرفی "علی اکبر صالحی" از سوی رئیس جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی امور خارجه به مجلس شورای اسلامی، گفت: زمانی که آقای صالحی به عنوان سرپرست وزارت امورخارجه معرفی شد، ایشان به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دعوت شد تا نمایندگان ضمن تبریک به وی با نظرات ایشان آشنا شوند.

نماینده تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر با اشاره به بررسی سوابق صالحی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شواری اسلامی،‌خاطرنشان کرد: جمع‌بندی که در زمان معرفی صالحی به عنوان سرپرست وزارت امور خارجه در کمیسیون امنیت ملی صورت گرفت این بود که اعضای کمیسیون به اتفاق آرا ایشان را قبول دارند.

آلیا با ابراز امیدواری از اینکه صالحی بتواند در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اکثریت آرای نمایندگان را کسب کند، افزود:‌من حیث المجموع گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت امور خارجه باتوجه به سوابق فعالیت بین الملی که دارد مناسب است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet