حلول ماه ربیع الاول
1389/11/03 11:00:00
سرویس سیاسی
با هدف جلوگیری از استیضاح وزیر کشور برگزار می‌شود

جلسه فوق العاده امیر و رئیس پارلمان کویت پیش از استیضاح وزیر کشور

**"جاسم الخرافی" رئیس پارلمان، "شیخ صباح الاحمد" امیر و "شیخ نواف الاحمد" ولیعهد کویت امروز یکشنبه جلسه فوق العاده مشترکی برگزار می‌کنند.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه الخلیج چاپ کویت، هدف از این جلسه فوق‌العاده بررسی درخواست مطرح شده از سوی نمایندگان مخالف برای استیضاح وزیر کشور است.

این جلسه فوق‌العاده در حالی برگزار می‌شود که کمیته پارلمانی تحقیق در مورد حادثه فوت یک شهروند کویتی در اثر شکنجه پلیس امروز یکشنبه نتایج تحقیقات خود را ارائه می‌کند. نمایندگان مخالف همچنین قرار است فردا دوشنبه درخواست استیضاح وزیر کشور را به دبیرخانه پارلمان ارسال کنند.

بر اساس این گزارش، جلسه امروز امیر و رئیس پارلمان کویت برای رایزنی با پارلمان با هدف جلوگیری از استیضاح وزیر کشور برگزار می‌شود.

پارلمان کویت چندی پیش بعد از از فوت یک شهروند کویتی تحت شکنجه پلیس کمیته ویژه ای برای بررسی این حادثه تشکیل داد ولی هنوز گزارشی در این مورد ارائه نکرده است. وزیر کشور کویت نیز به دنبال این حادثه و جنایتکارانه خواندن آن از سمت خود استعفا داد ولی با مخالفت دولت روبرو شد. نمایندگان مخالف نیز دولت را تهدید به استیضاح وزیر کشور در صورت عدم موافقت با استعفای وی کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet