حلول ماه ربیع الاول
1389/11/03 14:27:00
سرویس صحن
نماینده خوی در نطق میان دستور؛

روند تخریب شخصیت‌ها باید متوقف شود

**نماینده خوی و چایپاره در نطق میان دستور خود با انتقاد از شیوع فضای تملق و چاپلوسی، نسبت به کم رنگ شدن برادری و اخوت میان سیاستمداران هشدار داد و خواستار توقف روند تخریب شخصیت های سیاسی و اجتماعی کشور شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس شورای اسلامی، "موید حسینی صدر" نماینده مردم خوی و چایپاره در جریان جلسه علنی امروز مجلس به ارائه نطق میان دستور خود پرداخت.

حسینی صدر با بیان اینکه بارزترین منشور انقلاب اسلامی قانون اساسی است، گفت: سخن گزافی نیست که هر چه از زمان پیروزی انقلاب دورتر می‌شویم باید به قانون اساسی نزدیک‌تر شویم و آن را سرلوحه عمل خویش قرار دهیم تا مبادا اهداف انقلاب و امام و شهدا کمرنگ شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه سخنان خود با انتقاد از فضای تخریب در کشور، گفت: من تذکر می دهم که امروز در موارد متعددی فضای چاپلوسی و یا تهمت و هتاکی در کشور مشاهده می‌شود، اخوت و برادری کمرنگ شده و رقابت‌های سیاسی انگیزه‌ای شده است برای هرگونه تخریب و جوسازی و برخی سایت‌های داخلی نیز بی‌مهابا در خصوص مسئولان جوسازی می کنند که این امر در درازمدت به مقبولیت کل نظام لطمه خواهد زد.

نماینده خوی در ادامه به موضوع نواقص موجود در حمل و نقل هوایی پرداخت و گفت: موضوع ضعف در مدیریت هوایی کشور، موضوع تازه ای نیست و ضعف مدیریت در هواپیمایی بیداد می کند. گاهاً هواپیماها نیم ساعت برای پیدا کردن پارکینگ و یا خالی شدن لاین پرواز معطل می‌شود، تأخیر هواپیماها یک سنت متداول شده است و دریغ از یک معذرت خواهی از طرف هواپیمایی ها از مردم.

 وی همچنین افزود: متأسفانه فاجعه سقوط هواپیما در کشور، مصیبتی است که مردم هر لحظه نگران شنیدن خبر آن هستند.

حسینی همچنین بر ضرورت توجه کافی به بخش کشاورزی و صنعت در زمان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تاکید کرد وگفت: در زمان اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها ضمن اینکه اجرای این قانون از ضروریات کشور می باشد باید به بخش کشاورزی، صنایع و معادن توجه شودو نفت سفید روستائیان کماکان با قیمت پایین تامین شود و میزان یارانه در صنعت براساس تولید باشد. به حمل و نقل عمومی توجه ویژه مبذول شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet