حلول ماه ربیع الاول
1389/11/03 15:41:00
سرویس فرهنگی
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس:

بسته‌های حمایتی به بخش نشر موجب توسعه امور فرهنگی خواهد شد

**نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ارائه بسته‌های حمایتی از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مطبوعات، و ناشران را پس از هدفمندی یارانه‌ها، موجب توسعه مسایل فرهنگی در کشور دانست.

"مرادعلی منصوری رضی" در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: حمایت های دولت از بخش فرهنگی و نشر پس از هدفمند کردن یارانه ها موجب احیای دوباره نشریه ها ، کتاب و محصولات فرهنگی خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: دولت به خصوص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید از بخش نشر و کتاب حمایت همه جانبه به عمل آورند تا آنها بتوانند مشکلات فراروی خویش را حل کنند.
نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس گفت: دولت باید در شرایطی که هدفمند کردن یارانه ها به اجرا درآمده از نشر و امور فرهنگی به خصوص مطبوعات حمایت همه جانبه داشته باشد.
وی تصریح کرد: حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مطبوعات چون به امور اطلاع رسانی مرتبط است تاثیر بسیار زیادی در آگاهی بخشی جامعه خواهد داشت.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید با ارائه بسته های حمایتی و یارانه ای از بخش نشر و مطبوعات حمایت لازمه را به عمل آورد.       

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet