شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/11/03 16:19:00
سرویس سیاسی
دیدار صدر با معاون اتحادیه کارگران جهان:

آمریکا نمی‌تواند مانع دستیابی ایران به حقوق خود شود

**نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با معاون اتحادیه کارگران جهان بر نقش و جایگاه فعال تشکل های کارگری در جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: به دلیل فرهنگ اسلامی و قوانین نظام اسلامی، کارگران و افراد زحمت کش جایگاه ویژه ای در کشور دارند.

به گزارش خانه ملت، سیدشهاب الدین صدر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز با ادیب میرو معاون اتحادیه کارگران جهان دیدار و گفت و گو کرد.

صدر ضمن خوش آمدگویی به میرو از مواضع اتحادیه کارگران جهان در دفاع از حق قانونی ملت ایران در برخوردداری از فناوری هسته ای تشکر و قدردانی نمود و گفت: امریکا و ابرقدرت ها نمی توانند ملت مسلمان ما و دیگر کشورها را از این حق طبیعی محروم نمایند بویژه اینکه ما در مسیر بهره برداری صلح آمیز از انرژی هسته ای حرکت می کنیم. در حالیکه امریکا و اسرائیل و هم پیمانان‌شان ضمن داشتن بمب های اتمی در جهت افزایش کلاهک های اتمی در میان ایادی خود هستند.

نایب رئیس مجلس شواری اسلامی همچنین بر جایگاه فعال تشکل های کارگری و نقش کارگران در جمهوری اسلامی تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: به دلیل فرهنگ اسلامی و قوانین نظام اسلامی کارگران و افراد زحمت کش جایگاه ویژه ای در کشور دارند

وی تصریح کرد: قانون کار و قوانین تامین اجتماعی در جهت دفاع از حقوق آنان به بهترین شکلی در جامعه موثر هستند و اصناف و تشکل های صنفی و حرفه ای نیز باعث افزایش مشارکت و تعلق خاطر آحاد مردم نسبت به نظام اسلامی گردیده اند.

ادیب میرو معاون اتحادیه کارگران جهان نیز در این دیدار بر حمایت این اتحادیه از دستاوردهای علمی دانشمندان ایران در عرصه فناوری هستهای تاکید کرد: و گفت: ما بارها در گذشته نیز ازاین حق مشروع و قانونی ملت ملسمان ایران حمایت کرده ایم و تهدیدها و تحریم های امریکا و متحدانش بر علیه ملت ایران را محکوم می نماییم.

وی از حضور فعال تشکل های کارگری ایران در اتحادیه کارگران جهان در اجلاس های بین المللی تقدیر نموده و دعوت کرد تا نماینده کارگران جمهوری اسلامی در اجلاس آینده این اتحادیه در ژتو و در یونان شرکت نماید.

در این دیدار محجوب نماینده مردم تهران و دبیر کل خانه کارگر نیز حضور داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet