خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/03 16:36:00
سرویس کمیسیون ها
جلالی خبر داد:

بررسی وضعیت بخش خصوصی پس از هدفمندی یارانه‌ها در کمیسیون امنیت‌ملی

** سخنگوی کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور نمایندگان بخش خصوصی از سندیکای برق ایران و خانه صنعت و معدن و اطاق بازرگانی و همچنین فرزین سخنگوی طرح هدفمند کردن یارانه‌ها تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "کاظم جلالی" افزود: در این جلسه همگان از اجرای مناسب طرح هدفمد کردن یارانه ها تقدیر کردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: مهمترین نکته ای که از جانب بخش خصوصی و اطاق مطرح شد این بود که به جای خام فروشی گاز باید از طریق صنعت و یا تبدیل آن به برق عملاً آن را تبدیل به ارزش افزوده نمود و ایران قابلیت تبدیل شدن به یک قطب انرژی و ترانزیت آن را دارد.

جلالی افزود: در این حلسه بخش خصوصی برخی نکاتی که از ناحیه اجرای شدن هدفمند کردن یارانه ها بوجود آمده است را مطرح کردند که نماینده دولت در پاسخ گفت: جلسات به شکل روزانه در رصد کردن این طرح ادامه دارد و آن موارد نیز بررسی خواهند کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: در این بخش نماینده اطاق صنعت و معدن بر اجرای دقیق قانون مبتنی براینکه 30 درصد درآمد ناشی از طرح هدفمند کردن یارانه ها باید در خدمت تولید و صنعت قرار گیرند، تاکید کرد.

جلالی گفت: دراین جلسه معاون وزیر صنایع نیز توضیحاتی را درخصوص فرصت های بوجود آمده از ناحیه طرح هدفمند کردن یارانه ها به بخش صنعت کشور ارائه داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet