شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/11/04 08:15:00
سرویس اقتصادی
نماینده لاهیجان و سیاهکل:

منطقه ویژه اقتصادی متعلق به همه مردم است

**نماینده شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی باحضور در روستای لاشیدان ضمن دیدار با مردم از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم منطقه قرار گرفت.

به گزارش نشریه گلچین گیلان، "یوسف قاسمی" در این دیدار به مشکل ساماندهی فاضلاب در کشور اشاره کرد و گفت: ساماندهی فاضلاب در سطح کشور یکی از مشکلات اساسی کشور است که در برنامه پنجم برای پیگیری بخش فاضلاب بودجه خوبی در نظر گرفته شده است و برای حل مشکل فاضلاب لاهیجان نیز از محل بانک توسعه اسلامی مبلغ 35 میلیارد تومان اعتبار اخذ شده است.

عضو کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان خاطر نشان ساخت: با تصویب منطقه ویژه دروازه دنیا به سوی شرق گیلان به مرکزیت لاهیجان باز شد و این طرح متعلق به همه مردم است.

نماینده لاهیجان و سیاهکل افزود: ایجاد شغل و سرمایه‌گذاری با انجام این طرح و سرمایه‌گذاری باعث ایجاد اشتغال خواهد شد و نگاه‌های سیاسی برخی از افراد نباید باعث دور شدن توسعه شود.

آموزش صحیح فراهمسازی یک حرکت اجتماعی است و این امر متوجه شوراها و دهیاران است

همایش آموزشی یک​روزه شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان لاهیجان حضور یوسف قاسمی نماینده شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل آقایی فرماندار در سالن شهید باهنر لاهیجان برگزار شد.

یوسف قاسمی در این همایش گفت: ایجاد امنیت، فراهم‌سازی سلامت و آموزش عمومی سه شاخص مهم توسعه کشور است.

نماینده لاهیجان و سیاهکل افزود: شوراها و دهیاری‌ها خط ارتباطی با مردم هستند و در تعامل درست با مردم بخشی از مشکلات جامعه را حل خواهند کرد.

نایب​رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی به تصویب منطقه ویژه اقتصادی لاهیجان اشاره و تصریح کرد: با تصویب منطقه ویژه اقتصادی که متعلق به مردم گیلان باعث حل مشکلات اساسی شهرستان خواهند شد.

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: باید برای کیفیت صادرات چای و ابریشم کار شود تا در بخش صادرات تحول خوبی در منطقه صورت گیرد.

نایب​رئیس فراکسیون گردشگری به تصویب طرح گردشگری دیلمستان اشاره کرد و افزود: مجتمع نمونه گردشگری بین‌المللی دیلمستان در 1300 هکتار با اعتبار بالغ بر هشت هزار میلیارد تومان در خوش آب و هوا‌ترین منطقه اسپیلی(لوار) احداث می‌شود که هدیه خوبی به مردم گیلان خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet