خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/11/04 09:59:00
سرویس سیاسی
غلامرضا کرمی:

صالحی گزینه مناسبی برای وزارت خارجه است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور برای وزارت امور خارجه را مناسب ارزیابی کرد و گفت:با توجه به دنیادیدگی صالحی، ایشان رای لازم را از مجلس کسب خواهند کرد.

"غلامرضا کرمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به معرفی "علی اکبر صالحی" به عنوان وزیر پیشنهادی امور خارجه به مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: من نظرم روی ایشان مثبت است؛ چرا که صالحی فرد دنیا دیده‌ای است و در مسئولیت‌هایی که در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و سازمان های کنفرانس اسلامی و انرژی اتمی داشته موفق عمل کرده است.

نماینده کرمان و راور با توجه به تجریه و توانایی‌های صالحی ابراز امیدواری کرد که وی بتواند رای لازم را برای وزارت از مجلس کسب کرده و به نحو مطلوب فرصتی که مجلس به او می دهد، استفاده کند.

کرمی با تاکید بر فعال کردن سفارت‌خانه‌های خارجی آن هم با دیدگاه های جمهوری اسلامی ایران در دروه جدید وزارت خارجه، گفت: وزیر جدید امور خارجه باید بتواند بدون رودربایستی مسائل ملت ایران را پیگیری کرده و از حقوق ملت ایران در مجامع بین‌المللی دفاع کند.

"محمود احمدی نژاد"، رئیس جمهور روز یکشنبه طی نامه‌ای به "علی لاریجانی"، رئیس مجلس شورای اسلامی "علی اکبر صالحی" را به عنوان وزیر پیشنهادی امور خارجه به مجلس معرفی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet