هدر موبایل
1389/11/04 10:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

مجلس قطعا به صالحی رای اعتماد می دهد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی قطعا به 'علی اکبر صالحی' برای تصدی وزارت امور خارجه رای اعتماد خواهند داد.

اسماعیل کوثری در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به حضور فعال صالحی در سازمان انرژی اتمی و فعالیت هایی که او در این مدت به عنوان سرپرست وزارت امورخارجه انجام داده است قطعا رای اعتماد مجلس را کسب می کند.

کوثری ادامه داد: اکثر نمایندگان مجلس شورای اسلامی صالحی را گزینه مناسبی برای وزارت امورخارجه می دانند و به او رای اعتماد خواهند داد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: علی اکبر صالحی توانایی برعهده گرفتن پست وزارت امورخارجه را دارد.

محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهوری روز یکشنبه در نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی، علی‌اکبر صالحی را به عنوان وزیر پیشنهادی امور خارجه معرفی کرد.

در این نامه آمده است: 'با استعانت از ذات اقدس الهی و با احترام به پیشگاه ملت بزرگ ایران و نمایندگان معزز مردم، در اجرای اصول 87 و 134 قانون اساسی، جناب آقای دکتر علی‌اکبر صالحی را به عنوان وزیر پیشنهادی امور خارجه جهت اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی می نمایم'.

علی لاریجانی در پی دریافت این نامه اظهار داشت بر این اساس هفته آینده این مساله در دستور کار قرار می‌گیرد و سوابق ایشان بین نمایندگان توزیع می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet