حلول ماه ربیع الاول
1389/11/04 11:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده انزلی:

سفرهای استانی رییس‌جمهور نقش بسزایی در حل مشکلات استان دارد

**نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین دغدغه مردم استان گیلان رفع مشکل بیکاری است که امیدواریم به برکت سفر هیات دولت این مشکل تا حدودی برطرف شود.

حسن خسته‌بند در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص دور سوم سفر رییس جمهور به گیلان اظهار داشت: سفرهای استانی رییس جمهور نقش بسزایی در حل مشکلات آن استان دارد و این امر می‌تواند چشم‌های تیزبین دولت را به حقایق، بیش از گذشته گشوده کند.

وی ادامه داد: مهم ترین دغدغه مردم استان گیلان رفع مشکل بیکاری است که امیدواریم به برکت سفر هیات دولت این مشکل تا حدودی برطرف شود.

وی خاطرنشان کرد: پروژه‌های بسیار بزرگی در سطح استان در حال اجرا شدن است و همچنین بعد از این سفر شاهد مصوباتی خواهیم بود که می تواند نقش توسعه‌ای بسزایی داشته باشد و این توسعه مگر با پیگیری و همدلی همه نمایندگان استان و همکاری مسوولین اجرایی این استان محقق نمی شود.

خسته‌بند افزود: 98 درصد از مصوبات دور سفر اول و 80 درصد از مصوبات دور دوم سفر رییس جمهور اجرایی شده است که ما امیدواریم تمامی مصوبات باقی مانده مورد پیگیری هیات دولت قرار گیرد و شاهد 100 درصد اجرایی شدن آن باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پروژه های بزرگ و مهم آزادراه رشت - قزوین - انزلی - آستارا، سد شفارود، پلرود و شهر بیجار باید با تزریق اعتبارات سرعت بیشتری گیرند تا به زودی شاهد افتتاح آنها باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet