هدر موبایل
1389/11/04 12:06:00
سرویس صحن
فولادگر:

طرح بهبود فضای کسب و کار فوریت دارد

**یکی از طراحان، طرح ایجاد فضای مساعد کارآفرینی و رفع موانع کسب و کار در دفاع از فوریت این طرح ، آن را نیاز ضروری جامعه و در راستای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس شورای اسلامی حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اصل 44 قانون اساسی، با دفاع از یک فوریت طرح ایجاد فضای مساعد کارآفرینی و رفع موانع کسب و کار گفت: این طرح یکی از تکالیف مهم اجرای سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری درخصوص اصل 44 است و در ماده 91 قانون اجرایی اصل 44 هم به آن تاکید شده است.

نماینده مردم اصفهان که از طراحان این طرح به شمار می رود این طرح را اولین طرحی عنوان کرد که پیش نویس آن از سوی بخش خصوصی تهیه شده است.

فولادگر همچنین افزود: سعی کرده ایم این طرح بار مالی نداشته باشد و با قوانین دیگر هم تعارض پیدا نکند با این حال اگر ایرادی به آن از سوی شورای نگهبان وارد بود، با تبعیت از قانون آن را رفع خواهیم کرد.

وی دلیل اصرار خود بر فوریت دار بودن این طرح را تکلیف مشخص شده در قانون اجرایی اصل 44 عنوان کرد و گفت: در حال حاضر هم از تکلیفی که برای تدوین و قانونی شدن این طرح بر عهده ما بود یک سال گذشته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet