هدر اصلی
1389/11/04 12:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان:

صالحی در شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان حضور می‌یابد

**عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: جلسه شورای مرکزی این فراکسیون یکشنبه هفته آینده با حضور علی اکبر صالحی وزیر پیشنهادی امور خارجه تشکیل می‌شود.

ولی اسماعیلی در گفتگو با ایرنا اظهار داشت: صالحی در این جلسه که ساعت شش و 30دقیقه صبح یکشنبه و پیش از آغاز جلسه علنی مجلس برگزار می‌شود ضمن تشریح برنامه های خود به پرسش های نمایندگان عضو فراکسیون اصولگرایان پاسخ می دهد.

نماینده مردم گرمی در مجلس تاکید کرد: در این جلسه شورای مرکزی این فراکسیون نظر خود را درباره رای اعتماد به وزیر پیشنهادی امور خارجه اعلام می کند.

اسماعیلی یادآور شد: اصولگرایان مجلس درمورد صالحی وزیر پیشنهادی امور خارجه به صورت فراکسیونی عمل می کند.

وی درباره دیگر تصمیمات اتخاذ شده در جلسه اخیر هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس نیز اظهار داشت: پس از تصمیم گیری درباره رای اعتماد به صالحی قرار است جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان برای بررسی طرح استیضاح حمید بهبهانی وزیر راه و ترابری تشکیل شود.

وی گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده در هیات رییسه این فراکسیون از بهبهانی دعوت می شود تا در مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان درباره عملکرد خود و محورهای استیضاح به نمایندگان توضیحات لازم را ارایه کند.

اسماعیلی ادامه داد: قرار است در پایان جلسه مجمع عمومی این فراکسیون رای گیری استنتاجی انجام شود تا اصولگرایان مجلس تکلیف خود را در صحن علنی مجلس درمورد استیضاح بهبهانی بدانند.

عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس خاطرنشان کرد: شورای مرکزی این فراکسیون پس از بررسی موضوع رای اعتماد به صالحی و طرح استیضاح بهبهانی برای بررسی نحوه نظارت مجلس بر اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها و موظف شدن کمیسیون های تخصصی برای دعوت از مسوولان اجرایی تشکیل جلسه می دهد.

اسماعیلی، راه اندازی کمیته های تخصصی شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان را دغدغه دیگر هیات رییسه این فراکسیون بیان کرد و افزود: چهار کمیته اقتصادی، عمران، سیاسی ـ اجتماعی و فرهنگی تشکیل می شود که اعضای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان به ترتیب علاقه خود در این کمیته ها عضو می شوند و سپس اعضای هر کمیته رییس آن را نیز انتخاب می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet