خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1387/05/14 18:00:00
سرویس صحن

رئیس سازمان اداری مجلس از باز مهندسی سایت خانه ملت خبر داد

رئیس سازمان اداری مجلس در جمع کارکنان درخصوص برنامه های آتی این سازمان گفت :باز مهندسی سایت خانه ملت به عنوان سایت مرجع اخبار مجلس و ایجاد یک روزنامه کثیر الانتشار از جمله کارهای در دست اقدام است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،علی افراشته رئیس سازمان اداری مجلس اظهار داشت: تصمیم گرفته شده است که روزنامه های کثیرالانتشار را به صورت دیجیتالی در بیاوریم تا دسترسی به آخرین اتفاقات در حوزه قانونگذاری و مجلس در بحث نظارت اثر کند.همچنین عملیاتی شدن استودیوی تلویزیونی مجلس با همکاری صداو سیما ازجمله اقدامات مفید است که با تاسیس این استودیو پیامهای رئیس مجلس به مردم به مناسبتهای مختلف و ارتباط زنده نمایندگان از مجلس با استانها به صورت ویدئو کنفرانس خواهد بود.

وی با اشاره به منشور اداری مجلس گفت: موفقیت در هر ماموریتی نیازمند نقشه مناسب و مجریان امین و توانا است که خوشبختانه این مساله  در مجلس وجود دارد.

افراشته با بیان این مطلب که تصمیم گرفته شده راهکارهای کلیدی برای رفاه حال کارمندان آغاز شود، تصریح کرد: امیدوارم با اقداماتی که در حوزه رفاه صورت می گیرد شاهد انقلاب خوبی باشیم.

رئیس سازمان اداری مجلس گفت: مجموعه سازمان اداری از توانمندی های خوبی برخوردار است که متاسفانه تا به حال به آن نگاه خدماتی شده است  اما به باور من با نیروهای توانمندی که در واحدهای مختلف وجود دارند و با نظر رئیس محترم مجلس و هیات کارپردازی، ان شاءالله شاهد ارتقا سطح خدمات سازمان اداری خواهیم بود.

وی یادآورشد: خوشبختانه در این زمان اندک از شروع مجلس هشتم شاهد اجرای بخش های قابل توجهی از تکالیفی که رئیس مجلس بر عهده ما گذاشته بود هستیم .

 افراشته در ادامه اظهار داشت: یکی از نگرانی های همکاران، تغییرات هیات رئیسه مجلس و موقتی بودن تصمیمات گرفته شده در زمان قبل است. پیشنهادی که در این زمینه می توان مطرح کرد این است که خدمات در حوزه رفاهی  تحت عنوان تعاونی ارائه گردد تا با تغییر مجلس این خدمات از میان نرود.

رئیس سازمان اداری در پایان خاطر نشان کرد: در طول سالهای پس از انقلاب که رئیس مجلس مسئولیتهای اجرائی بر عهده داشته اند در تمام زمینه ها شاهد انقلاب و تحول اساسی بوده ایم، به همین  جهت همکاران انتظار دارند که در دوران ریاست دکتر لاریجانی این تحولات عظیم در تمام حوزه ها صورت پذیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet