حلول ماه ربیع الاول
1389/11/04 13:02:00
سرویس صحن
کامران در نطق میان‌دستور ؛

پیشرفت هسته‌ای ایران بیشتر شود توقعاتمان از مذاکرات بیشتر می‌شود

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه ما نمی توانیم مذاکرات هسته‌ای را در یک سطح نگه داریم تاکید کرد:‌هر چه پیشرفت هسته‌ای ایران بیشتر شود توقعاتمان از مذاکرات بیشتر می‌شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت "حسن کامران دستجردی" در نطق میان دستور خود که در جلسه علنی امروز مجلس قرائت شد ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی به فرا رسیدن دهه فجر و 22 بهمن اشاره کرد و گفت: امروز اگر بخواهیم روح امام (ره)را شاد کنیم و دهه فجر را پاس بداریم باید از تدابیر مقام معظم رهبری پیروی کنیم.

نماینده اصفهان در مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه در جریان خاموش شدن قتنه 88 تدبیر رهبری بود که موثر واقع شد گفت: از وزارت اطلاعات تشکر می کنم که با انجام کار نرم افزاری جنایت های رژیم صهیونیستی را از طریق عوامل داخلی خنثی کرد.

وی با بیان اینکه کسانی که متهم به فتنه هستند برای حضور در انتخابات پیش شرط نگذارند خاطرنشان کرد: سیاست همانگونه که رهبری فرمودند جذب حداکثری و دفع حداقلی است و کسانی که قصد همراهی نظام را دارند در روز 22 بهمن مردم را همراهی خواهند کرد.

کامران اقتدار مردم در 22 بهمن را موجب ترس آمریکا و اسرائیل و ترویج ایران هراسی در منطقه دانست و گفت:‌ عربستان 60 میلیارد دلار جنگ افزار خریده است اما کشورهای منطقه احساس خطر نمی کنند.

وی با بیان اینکه امروز دادگاه صهیونیست سعی می کند با صدور یک حکم جریان انتفاضه و جنبش خودجوشی در تونس را کمرنگ جلوه دهد گفت: مردم باید اقتدار به دست آمده از پیروزی انقلاب اسلامی را حفظ کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: به خانم اشتون تذکر می دهم که راه سولانا را نرود ما در مسئله هسته ای شفاف عمل کرده ایم اما شما موجب بی اعتمادی ملت ها و دولت ها نسبت به خودتان شدید.

کامران ما در مسئله هسته ای پیشرفت داشته ایم خاطرنشان کرد: هرچه پیشرفت ما بیشتر شود توقعات ما از مذاکرات بیشتر می شود ما نمی توانیم مذاکرات را در یک سطح نگه داریم و گذشت زمان به زیان شما خواهد بود.

وی در ادامه نطق خود به اجرای قانون هدفمند شدن یارانه ها اشاره کرد و گفت: هیچ دولتی جرات اجرای طرح را نداشت اجرای این قانون ربطی به مسائل سیاسی ندارد و اگر در اجرای آن نواقصی وجود دارد باید برطرف کنیم.

کامران در پایان خاطرنشان ساخت: طرح قطع رابطه با انگلیس را تصویب کرده ایم و از هیات رئیسه می خواهم تا این طرح رادر دستور جلسه علنی قرار دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet