خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/11/04 12:40:00
سرویس صحن
نقوی حسینی در تذکر شفاهی خواستار شد:

ارائه هرچه سریع‌تر طرح احیای مراکز تربیت معلم از سوی کمیسیون آموزش و تحقیقات

**نماینده ورامین در تذکر شفاهی با اشاره به اینکه یک فوریت طرح احیای مراکز تربیت معلم دو سال پیش به تصویب رسیده است، خاطرنشان ساخت: کمیسیون آموزش و تحقیقات هرچه سریعتر این طرح را در جهت اصلاح جذب نیرو در آموزش و پرورش تهیه و به صحن ارائه دهد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علنی روز دوشنبه 4 بهمن ماه 1389 سیدحسین نقوی حسینی نماینده ورامین در تذکر شفاهی به طرح احیای مراکز تربیت معلم اشاره کرد و گفت: حدود 2 سال قبل یک فوریت این طرح در صحن علنی تصویب و به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارسال شد.

وی افزود: متاسفانه بعد از 2 سال گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات درخصوص این طرح به صحن علنی ارائه نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به مشکلات حوزه آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: استخدام معلمان در آموزش و پرورش با مشکلات متعددی روبرو است و هر چند وقت یک بار هم نمایندگان سعی می کنند با انجام برخی مصوبات این آشفتگی را ساماندهی کنند اما متاسفانه مشکلات همچنان باقی است.

نقوی حسینی تصریح کرد: تنها راه اصلاح جذب نیرو در آموزش و پرورش احیای مراکز تربیت معلم است و ما خواستار آن هستیم که کمیسیون هر چه سریعتر این طرح را تهیه و به صحن بیاورد.

وی خاطرنشان ساخت: بلاتکلیفی وزارت آموزش و پرورش در جذب نیروها بیش از این به نفع نظام نیست.

سیدشهاب الدین صدر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نقوی حسینی از رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات خواست این موضوع را هر چه سریعتر پیگیری کند.

وی همچنین افزود: هیات رئیسه نیز پیگیر این مساله خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet