حلول ماه ربیع الاول
1389/11/04 20:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آرین‌منش:

اعضای کمیسیون فرهنگی اکثر فیلم‌های سینمایی را می‌بینند

**نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه اعضای این کمیسیون بعد از تماشای فیلم آتشکار دلیلی بر عدم اکران آن ندیده‌اند، گفت: اعضای این کمیسیون، اکثر فیلم‌های سینمایی را مشاهده می‌کنند.

جواد آرین‌منش نماینده مردم مشهد و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که هنوز بحث و بررسی گزارش کمیته تحقیق و تفحص از تربیت بدنی در این کمیسیون به اتمام نرسیده است.

وی با اشاره به اظهارات رئیس فراکسیون روحانیون مجلس درباره فیلم آتشکار، گفت: هنوز این فیلم اکران نشده است که لازم باشد وزیر ارشاد را به مجلس احضار کنیم؛ البته تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس که این فیلم را تماشا کرده‌اند، اعتقادی مبنی بر اینکه آتشکار نباید اکران شود، ندارند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی همچنین با تاکید بر اینکه اعضای کمیسیون فرهنگی اکثر فیلم‌های سینمایی را تماشا می‌کنند، گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس از فیلم‌های مناسب تقدیر می‌کند؛ به طور مثال اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از برخی فیلم‌های سینمایی از جمله ملک سلیمان تقدیر کرده‌اند.

آرین‌منش همچنین گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس مسئول صدور مجوز به اکران فیلم‌های سینمایی نیست بلکه این کمیسیون بر عملکرد معاونت سینمایی وزارت ارشاد نظارت می‌کند و در صورت لزوم تذکر می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet