خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/05 15:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان با وزارت صالحی موافق است

**عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: در جلسه هیئت رئیسه اصولگرایان اعضا نظر مثبتی نسبت به معرفی صالحی به عنوان وزیر امور خارجه داشتند و رای مثبت خود را نسبت به انتخاب ایشان اعلام کردند.

ولی اسماعیلی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان در گفتگو با مهر با اشاره به معرفی صالحی به عنوان وزیر پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارت امور خارجه گفت: به دلیل سوابق خوب صالحی در عرصه دیپلماسی و همچنین ریاست وی بر سازمان انرژی هسته ای او از سابقه و تجربه خوبی در حوزه دیپلماسی برخوردار است و در شرایط کنونی بهترین گزینه برای وزارت خارجه است.

وی با اشاره به مخالفت های نمایندگان در هنگام قرائت نامه رئیس جمهور مبنی بر معرفی صالحی به عنوان وزیر خارجه گفت: به نظر می رسد که آن مخالفت ها با فضای موجود فضای احساسی بوده است و نمی توان به آن فضا استناد کرد چرا که ارزیابی بنده از مجموعه مجلس این است که صالحی رای اعتماد از مجلس می گیرد.

وی ادامه داد: در جلسه هیئت رئیسه اصولگرایان نیز اعضا نظر مثبتی نسبت به انتخاب صالحی به عنوان وزیر خارجه داشتند و هیچ بحث منفی در این باره اتفاق نیفتاد.

نماینده مردم گرمی اظهار داشت: برنامه ها و روش های دیپلماتیک صالحی از سوی هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مورد تایید است اما ما جلسه ای نیز با وی در روز یکشنبه صبح خواهیم داشت و او مواضع و دیدگاه های خود را مطرح خواهد کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet