عید قربان
1389/11/06 10:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پیش‌بینی عضو کمیسیون اجتماعی از ارایه گزارش تحقیق و تفحص سازمان تامین اجتماعی:

ارایه گزارش نهایی به اردیبهشت یا خرداد سال آینده موکول می‌شود

**نایب رییس کمیته تحقیق و تفحص از شستا (شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی) در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حجم گسترده کار تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و زیرمجموعه‌هایش بعید است گزارش آن قبل از سال به مجلس ارایه شود.

داریوش قنبری در گفت‌وگو با ایسنا، روند انجام تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی را مثبت ارزیابی و اظهار کرد: سه کمیته‌ای که در قالب هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی تشکیل شده در حال انجام بررسی‌ها و وظایف محوله هستند.

نماینده مردم ایلام در خانه ملت ادامه داد: ضمن این‌که در هر یک از این کمیته‌ها کارشناسانی مشغول گردآوری و ارزیابی اطلاعات هستند و در کل می‌توان گفت اطلاعات خام و اولیه جمع‌آوری شده است، منتهی با توجه به گستردگی کار به احتمال بسیار زیاد ارایه گزارش نهایی به اردیبهشت یا خرداد سال آینده موکول می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی در خاتمه با تاکید بر حساسیت بالای تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: حجم کار خیلی وسیع است و گزارش‌ها و اطلاعات بسیار زیادی به دست کمیته‌های مذکور رسیده که تجزیه و تحلیل آنها نیازمند صرف زمان و تلاش بسیار زیادی است، به همین خاطر بعید است که بتوانیم قبل از سال، گزارش نهایی را به مجلس ارایه کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet