حلول ماه ربیع الاول
1389/11/06 11:45:00
سرویس سیاسی
نجابت: نظرات رئیس‌جمهور در برنامه پنجم تامین شده بود

کشور آرامش می‌خواهد، نامه‌نگاری توجیهی ندارد

**"حسین نجابت" در واکنش به نامه رئیس‌جمهور در خصوص نحوه بررسی برنامه پنجم گفت: نظراتی که دولت در مورد برنامه پنجم توسعه داشت با دستورهای رهبری تامین شد و دیگر ضرورتی به این نامه‌نگاری وجود نداشت بنابراین مجلس هم همین پاسخ را خواهد داد.

"حسین نجابت" نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص نامه رئیس جمهور به مجلس پیرامون نحوه بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه اظهارداشت: ما در نظام جمهوری اسلامی ولی فقیه را در قالب رهبر انقلاب  داریم که هرکجا ایشان اظهار نظر کنند، این فرمایش‌ها فصل الخطاب است و همه، از جمله روسای قوا باید آن را بپذیرند.

قائم مقام مرکز پژوهش‌های مجلس افزود: در شرایطی که ما با موفقیت نسبی، در حال اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها هستیم  و کشور نیاز به آرامش کامل دارد، همانطور که مقام معظم رهبری بارها فرمودند نباید به طرح مسائل حاشیه‌ای بپردازیم.

وی تصریح کرد: نکته دیگر اینکه نظراتی که  آقای احمدی نژاد در مورد برنامه پنجم توسعه داشتند با دستورهای رهبری تامین شد و دیگر ضرورتی به این نامه نگاری وجود نداشت بنابراین مجلس هم همین پاسخ را خواهد داد.

نجابت گفت: در حال حاضر کشور نیاز به انسجام و کار سنگین دارد و نباید به مردم اینگونه منتقل شود که بین قوا هماهنگی وجود ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet