هدر موبایل
1387/05/15 11:23:00
سرویس صحن
دلخوش در موافقت با وزیر پیشنهادی اقتصاد:

حسینی هم در تئوری پردازی و هم در تجربه، اشراف کامل دارد

کاظم دلخوش در موافقت با وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی گفت: "شمس‌الدین حسینی" از افرادی است که هم در تئوری پردازی و هم در تجربه، اشراف کامل دارد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده مردم صومعه‌سرا در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی گفت: ما در شرایطی قرار گرفتیم که هم دولت و هم مجلس و هم سایر قوا در حل مشکلات اقتصادی مردم در جامعه تلاش می کنند.

وی افزود: خصوصا با توجه به روند اقتصادی در دنیا و پیگیری سیاست‌های ابلاغی اصل 44 که رهبری تاکید بر اجرای آن دارند نگرش جدیدی در اصول 43 و 44 قانون اساسی برای مشارکت بخش خصوصی در عرصه اقتصاد کشور، نظارت دستگاه های اجرایی براقتصاد کشور و سند چشم انداز 20 ساله و تحولات اقتصادی ایجاد شده است.

دلخوش اظهار داشت: پیگیری مسایل اقتصادی توسط مسئولان دولت و تشکیل کمیسیون ویژه تحولات اقتصادی در مجلس نیز نشان دهنده موقعیت حساس کنونی در جامعه است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: وزیر پیشنهادی کلیه سطوح تحصیلات و تجربه را در حوزه اقتصادی داراست.

وی افزود: اگر اقتصاد ما به جایی نمی‌رسد تئوری پردازان در عرصه اجرایی اقتصادی و تجربی کار نکرده‌اند اما ایشان از افرادی است که هم در ارتباط با تئوری پردازی و هم در تجربه کاملا اشراف دارد و روحیه‌ای انعطاف پذیر و قاطع دارد.

نماینده صومعه سرا خاطرنشان کرد: نبود وزیر در وزارتخانه هم ما را و هم دولت را که 8 الی 9 ماه به پایان آن باقی است دچار مشکل می‌کند.

دلخوش در پایان تصریح کرد: نظر تمام اعضای کمیسیون اقتصادی بر آن است که ایشان می تواند در عرصه اقتصادی کشور اثرگذار باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet