خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1389/11/06 12:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

تحولات تونس نشان دهنده صدور انقلاب اسلامی به دنیا است

**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس ایران را در قرن اخیر آغازگر مبارزه با دیکتاتورها دانست و افزود: در حقیقت اینکه حضرت امام (ره) در آن زمان فرمودند ما انقلاب خود را صادر می کنیم هم اکنون اتفاق افتاده است، بطوریکه هم اکنون علاوه بر مردم تونس بسیاری از ملتهای آزاده دنیا تحت تاثیرانقلاب اسلامی ایران قرار گرفته اند.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی در گفتگو با مهر، در خصوص الگو گیری مردم تونس از جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: مبارزه با خودکامگان، طاغوتها و دیکتاتورها چیزی است که ایران اسلامی در قرن اخیر آغازگر آن بوده است.

وی پیروزی انقلاب اسلامی را در ایران مرهون رهنمون ها و تلاشهای امام راحل و همچنین حضور پرشور مردم در صحنه دانست وافزود: درحقیقت اینکه حضرت امام (ره) در آن زمان فرمودند ما انقلاب خود را صادر می کنیم هم اکنون اتفاق افتاده است، بطوریکه هم اکنون علاوه بر مردم تونس بسیاری از ملتهای آزاده دنیا تحت تاثیرانقلاب اسلامی ایران قرار گرفته اند.

نماینده مردم بیرجند در مجلس تصریح کرد: امروز تنها تونس نیست که شاهد این تغییر و تحولات داخلی است بلکه هم اکنون جریان تحولی عظیم در سراسر دنیا به راه افتاده است و کابوسی شده که خواب را از چشمان دولتهای مستکبر ربوده است.

وی دربرشمردن کشورهایی که از ایران بعنوان الگو استفاده کرده اند گفت: لبنان، فلسطین، عراق، افغانستان و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که از جمهوری اسلامی ایران الگو برداری کرده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet