هدر اصلی
1389/11/05 11:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

نظر موسوی درباره نامه رییس جمهور

**نماینده مردم اردبیل با بیان اینکه نامه رئیس جمهور به نمایندگان گلایه از رفتار غیرقانونی مجمع تشخیص است، گفت: احمدی‌نژاد مجلس و نمایندگان مردم را محرم خود می‌داند.

سید کاظم موسوی نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به نامه رئیس جمهور به یکایک نمایندگان مجلس، اظهار داشت: آقای احمدی‌نژاد نسبت به اقدامات فراقانونی مجمع تشخیص مصلحت نظام اعتراض کرده‌اند که به نظر من ایشان چنین حقی داشته‌اند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا رئیس جمهور نامه‌ای را که در آن از مجمع تشخیص مصلحت نظام انتقاد شده را خطاب به نمایندگان مجلس نوشته‌است، گفت: به طور طبیعی باید گفت که آقای احمدی‌نژاد مجلس و نمایندگان مردم را محرم خود می‌داند و معتقد است که مجلس باید به عنوان نهاد نظارتی کشور به همه ارگان‌ها نظارت کند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه نامه رئیس جمهور به نمایندگان گلایه از رفتار مجمع تشخیص است، گفت: احمدی‌نژاد در نامه خود به نمایندگان از رفتار غیرقانونی مجمع تشخیص مصلحت نظام انتقاد کرده است و اگر سؤال شود که چرا رئیس‌جمهور مجلس را مخاطب خود قرار داده است باید گفت که کدام نهاد نظارتی به جز مجلس می‌تواند محرم رئیس جمهور باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet