هدر موبایل
1387/05/15 12:01:00
سرویس صحن
عباسی در موافقت با وزیر پیشنهادی راه و ترابری:

بایستی در وزارت راه رویکردی جدید داشته باشیم

اسدالله عباسی با مناسب خواندن دکتر بهبهانی برای وزارت راه گفت: بایستی در وزارت راه رویکردی جدید داشته باشیم و دکتر بهبهانی می تواند این رویکرد را ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، اسدالله عباسی نماینده رودسر در موافقت با وزیر پیشنهادی راه گفت: ایشان تمام توان خود را صرف تربیت فرزندان این مرز و بوم کرده اند و آیا چنین شخصی شایستگی مدیریت راه را ندارد.

وی با اشاره به ایرادات مخالفان گفت: کسی که 20 سال مدیریت عمران دانشگاه علم و صنعت را دارد آیا گزینش نشده بودند.

وی تاکید کرد: مطمئنا گروه اقتصادی دکتر احمدی نژاد تمام معیارها را در نظر گرفته است.

عباسی با اظهار این مطلب که بایستی در وزارت راه رویکردی جدید داشت، گفت: آیا به خاطر اینکه یک سال به اتمام وزارت راه مانده باید برنامه های این وزارتخانه راکد بماند؟

وی مهمترین چالش را عدم یک مدیریت واحد در زمینه حمل و نقل و ترانزیت خواند و افزود: تکمیل آزاد راه تهران - شمال از چالش های دیگری است که رفع آن در برنامه های جناب آقای بهبهانی آمده است.

وی دیگر برنامه های وزیر پیشنهادی را اولویت به برنامه های نیمه تمام، افزایش ایمنی و کاهش تصادفات، بومی کردن فناوری های نو و بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی برشمرد.

عباسی با اشاره به ثبت شش مورد اختراع از سوی دکتر بهبهانی گفت: سوابق ایشان نشان دهنده این است که ایشان می تواند به عنوان وزیر راه و ترابری باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet