روز مجلس
1387/05/15 13:34:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز سه‌شنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت،‌ جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

تذکر کامران دستجردی و اخوان بیطرف نمایندگان اصفهان به رئیس جمهور در خصوص دستور جلوگیری  از انتقال  تیم سپاهان نوین اصفهان  به  دیگر شهرها  و ممانعت از برده کشی و ذوق کشی جوانان .

تذکر سروری و نادران نمایندگان تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر به رئیس جمهور در خصوص دستور رفع ناهمواریها و غیر

استاندارد بودن مسیر اتوبان تهران - ساوه - همدان .

تذکر زمانی نماینده کنگاورو صحنه به رئیس جمهور در خصوص دستور پیگیری علل بی توجهی به اصلاح محورهای حادثه خیز زیرگذرهای کنگاوربه 18 روستا و شهرک الهیه شهرستان صحنه .

تذکر بزرگواری نماینده کهگیلویه و بهمنی به رئیس جمهور در خصوص دستور تعیین حدود مرزی شهرستان بهمئی با استان خوزستان و دستور اعلام بخشهای ممبی و سرآسیاب در شهرستان بهمئی .

تذکرات اخوان نماینده تفرش و آشتیان به رئیس جمهور در خصوص دستور آسفالت روستاهای رودبار تفرش؛ به  وزیر نیرو در خصوص تسریع در رفع مشکل آب شرب روستاهای تفرش - آشتیان و فراهان و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم لایروبی قنوات روستاهای رودبار تفرش - آشتیان و فراهان و 9

رفع کمبود کود شیمیایی مورد نیاز روستاهای روبار تفرش - آشتیان و فراهان .

تذکر پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص برنامه ریزی مناسب برای رفع مشکل کشاورزان استان بوشهر بخصوص شهرستانهای دشتی و تنگستان ناشی از خشکسالی و جامعه صیادی استان .

تذکر محمدیاری نماینده طوالش، رضوانشهر و ماسال به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم کسر بدهیهای گذشته در اعطاء تسهیلات جدید به کشاورزان توسط  بانک کشاورزی .

تذکر دلاور نماینده درگز و شهریاری نماینده بجنورد، جاجرم و مانه به وزرای جهاد کشاورزی و بازرگانی در خصوص ضرورت افزایش قیمت خرید گندم داخلی با توجه به افزایش قیمت جهانی .

تذکر زمانی نماینده کنگاورو صحنه، تجری نماینده قصرشیرین و سرپل، امینی، کرمی راد و شعبانی نمایندگان کرمانشاه و فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص رسیدگی به علت عدم پیشرفت فیزیکی طرح ساخت دانشگاه صنعتی کرمانشاه .

تذکر جعفری نماینده بهار و کبودرآهنگ به وزیر نفت در خصوص تسریع در شروع عملیات گازرسانی به شهر ونک  و  وردشت سمیرم .

تذکرات محمدی نماینده اردبیل، نیر و نمین به وزیر نفت در خصوص گازرسانی به روستاهای شهرستان‌های نمین، نیر، بخش سرعین و عنبران؛ به وزیر نیرو در خصوص لزوم بازسازی کانالها و نهرهای آب کشاورزی روستاهای سرعین، نیر، نمین  و بخشهای مرکزی اردبیل و به رئیس جمهور در خصوص دستور حذف تعرفه صادرات سیب زمینی، دستور رسیدگی به وضعیت نابسامان و غیر استاندارد کیفیت آسفالت جاده‌های اردبیل، نیر و نمین و دستور تعیین تکلیف راه آهن اردبیل و تسریع در تکمیل و راه اندازی آن.

تذکرات سلیمی نماینده محلات و دلیجان به رئیس جمهور در خصوص دستور استمهال وام کشاورزان و گلکاران خسارت دیده بر اثر خشکسالی و سرمازدگی؛ به وزیر صنایع و معادن در خصوص اهتمام جدی در صدور مجوز احداث کارخانه های آلاینده در منطقه محلات و دلیجان و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ایجاد فرهنگسرای مناسب در شهرهای محلات و دلیجان و تخصیص بودجه لازم برای تکمیل و راه اندازی کتابخانه روستاهای دور افتاده .

محمودزاده نماینده مهاباد، محمدی نماینده مریوان و سروآباد، پرتویی نماینده سردشت و پیرانشهر، عثمانی نماینده بوکان، حیدری نماینده سقز و بانه، پشنگ نماینده خاش ومیرجاوه، فروزش نماینده زاهدان، دهقانی نماینده ایرانشهر، سرباز و فنوج، حسینی نماینده قروه، حسینی نماینده پاوه، جوانرود و ثلاث، شعبانی و  کرمی نمایندگان سنندج و دیواندره و جمشیدی زهی نماینده سراوان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص رسیدگی به اعتراضیه نمایندگان اهل سنت مبنی بر مصاحبه توهین آمیز کارگردان سریال حضرت یوسف(ع) با روزنامه کیهان .

تذکر حیدری دستنایی نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به عملکرد اداره کل منابع طبیعی استان چهار محال و بختیاری .

تذکر سبحانی نیا و حسینی نمایندگان نیشابور به وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص تسریع در صدور مجوز قطعی دانشگاه نیشابور .

تذکر بشیری نماینده پاکدشت به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص تسریع در شروع احداث بیمارستان شهر پاکدشت و تجهیز بیمارستان شریف آباد .

تذکرات میر خلیلی نماینده میناب و رودان به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص ضرورت احداث مرکز درمان بستر در شهر سیریک و به رئیس جمهور در خصوص دستور جبران خسارت آفت باغات لیموترش در منطقه  .

تذکرات شهریاری نماینده بجنورد، جاجرم و مانه به رئیس جمهور در خصوص دستور عبور جاده میامی - اسفراین از مسیر شهرهای کرمه - ایور و درق؛ به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت تمدید وام کشاورزان و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم استخدام معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت و جلو گیری از اجرای بخشنامه جدیددر خصوص انحلال کلاسهای زیر 15 نفر در مناطق روستایی  و افزایش ساعات تدریس دبیران به 36 ساعت .

تذکر مرعشی نماینده رودبار به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در افتتاح آموزش و پرورش عمادلو شهرستان رودبار گیلان .

تذکر جانی عباسپور نماینده بوئین زهرا و آوج به وزیر آموزش و پرورش در خصوص ضرورت تجدید نظر و لغو بخشنامه ساماندهی نیروی انسانی در سال جاری .

تذکر قنبری نماینده ایلام، مهران، ایوان و چرداول به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت مطالبات فرهنگیان استان ایلام .

تذکرات علیخانی نماینده قزوین، آبیک والبرز به رئیس جمهور در خصوص دستور تعیین تکلیف و رسیدگی به وضعیت معلمان حق التدریسی آموزش و پرورش استان قزوین و به وزیر نیرو  در خصوص تامین آب کافی از سد مخزنی طالقان برای کشاورزان شهرستانهای قزوین، آبیک و البرز .

تذکر گروسی نماینده شهریار به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی و برخورد مناسب با عاملین قطع 2100  اصله درخت مثمر میوه در شهریار .

حاجی اصغری نماینده میانه، انصاری نماینده زنجان و طارم، بشیری نماینده پاکدشت، زنجانی حسنلویی نماینده نقده و اشنویه، جعفرزاده نماینده ماکو و چالدران، جویجری نماینده اهواز، نریمان نماینده بابل، سادات ابراهیمی نماینده شوشتر و گتوند، شبانپور نماینده مرودشت و ارسنجان، تابش نماینده اردکان، فتحی پور نماینده کلیبروهوراند، بگلریان نماینده مسیحیان ارمنی جنوب، سازدار نماینده مرند و جلفا، طاهرپور نماینده تویسرکان، میر خلیلی نماینده میناب و رودان، نصیرپورسردهائی نماینده سراب، قاضی پور نماینده ارومیه، محجوب و بادامچیان نمایندگان تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر، هاشمی نماینده سپیدان، گروسی نماینده شهریار، پولادی نماینده ایلام، مهران، ایوان و چرداول،‌ ونایی نماینده ملایر، کریمی نماینده کرمان و راور، قوامی نماینده اسفراین، سنایی نماینده نهاوند، سقایی نماینده استهبان و نیریز، رحیمی نسب نماینده خرم آباد، دهقان ناصرآبادی نماینده کازرون، مطهری نماینده شبستر، موسوی جرف نماینده آبادان، حسینی نماینده اهواز، بنایی نماینده قم، علیخانی نماینده قزوین، آبیک والبرز، پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان، نجف نژاد نماینده بابلسر، رضایی کوچی نماینده جهرم، عزتی نماینده دهلران و دره شهر، موسوی سرچشمه نماینده فیروزآباد، قیر و کارزین و هاشمی نماینده میانه به به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لغو بخشنامه جدید مبنی براضافه کاری کادرآموزش وپرورش وتدریس مدیران مدارس.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet