انتخابات ریاست جمهوری
1387/05/15 14:53:00
سرویس صحن
حسینیان در مخالفت با وزیر پیشنهادی کشور:

مخالفت من از سر دلسوزی برای دولت است

"روح الله حسینیان" در مخالفت با وزیر پیشنهادی کشور گفت: مخالفت من تنها از سر دلسوزی برای دولت است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسینیان اظهار داشت: وزیر کشور باید امین باشد، در غیر این صورت حتی نمی توان مدرسه‌ای را به او سپرد.

این نماینده تهران با اشاره به این که از مدافعان رئیس جمهور است گفت: من از سر دلسوزی نسبت به رئیس جمهور تذکر می‌دهم و هر چند که از دولت دفاع می‌کنم ولی دفاع به این معنا نیست که راه خطا را تایید کنم.

نماینده تهران افزود: من نگران آینده اصولگرایی هستم و نکند با این روند نیروهای مذهبی، حکومت را به آنهایی که هشت سال با ارزش‌ها مخالفت کردند بازگردانند و شاید باید منتظر باشیم تا روزی از وزرای رژیم گذشته دعوت شود تا به عنوان متخصص در وزارتخانه‌ها نصب شوند.

وی اظهار داشت: اگر جلسه علنی نبود وارد مسایلی می‌شدم، اما بسته باید بگوییم در جلسه‌ای که با حضور 6 نفر دیگر برگزار شد از ایشان در خصوص دکترای افتخاری شان از آکسفورد سوال کردم که ایشان عنوان کردند این مدرک را در پی نوشتن رساله‌ای، آکسفورد به من اعطا کرد.

وی ادامه داد: سوال دیگر من این بود که رساله شما در چه زمینه‌ای بود که وی پاسخ داد: تعلیم و تربیت در اسلام که باید بگویم دکترای حقوق اساسی ربطی به تعلیم و تربیت در اسلام ندارد.

وی تاکید کرد: البته من حاضر نیستم حتی یک روز وزیر کشور شود.

وی اظهار داشت: برخی شاید عنوان کنند که چون من از رقبای آقای کردان بوده‌ام با او مخالفم در حالی که اینگونه نیست و تنها از سر دلسوزی برای دولت است.

وی تصریح کرد: دلم می‌سوزد که کسی را مثل پورمحمدی عزل می‌کنند و کسی همچون کردان را جایگزین می‌کنند و باید سوال کنم که چگونه کسی با این مدرک تحصیلی خودش را به عنوان وزیر معرفی می‌کند؟

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet