هدر موبایل
1387/05/15 14:47:00
سرویس سیاسی
دلق پوش در موافقت با وزیر پیشنهادی کشور:

کردان انسانی لایق، متعهد و مدیری کار آمد و خود ساخته است

نماینده آستارا در مجلس گفت: کردان انسانی لایق، متعهد،و مدیری کار آمد و خود ساخته است و سوابق وی نشان می‌دهد که دارای خدمات ارزشمند در عرصه های مختلف بوده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، فرهاد دلق پوش در جلسه رای اعتماد به علی کردان گفت: وزارت کشور به عنوان گسترده ترین وزارت خانه با رویکرد حفظ ارزشهای نظام و به عنوان مادر وزارتخانه‌ها از جایگاه والایی برخوردار است.

نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی افزود: نفوذ سیاسی وزیر کشور در کلیه ارکان کشور می‌تواند کشور را به سمت یک توسعه پایدار هدایت کند.

وی مدیریت سرمایه‌های انسانی و فرهنگ عمومی کشور را مهمترین رویکرد وزارت کشور برشمرد و گفت: رویکردهای مهم وزارت کشور بر کسی پوشیده نیست.

وی همچنین با تاکید بر اینکه وزارت کشور باید تلاش کند تا برای تک تک شهروندان فضایی با نشاط و دلپذیر در کشور ایجاد شود اظهارداشت: باید در همه برنامه وزارت کشور تحول آفرینی پیش بینی شود.

دلق پوش تحقق دولت الکترونیک، تحول در نظام مدیریتی و تحول در نظام بهره وری را از جمله انتظارات نمایندگان از این وزارتخانه دانست.

وی خطاب به مخالفان کردان گفت: ایشان شخصیتی شجاع، مدیر و مدبر است و در همه جایگاه‌های مدیریتی منشاء پویایی، کارآمدی و خدمات ارزشمند بوده و برنامه‌های جامع و کاملی در اداره امور اداری، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی و همچنین برنامه جامه‌ای برای تحول در روابط بین الملل دارند و ما از سیاست هایش حمایت می‌کنیم.

این نماینده موافق به تجربیات کردان در امور قضائی و آموزشی صدا و سیما، نفت و گاز و تعامل سازنده وی با مسئولین اشاره کرد و گفت: شناخته شده بودن کردان در کشور سبب می‌شود تا  مسئولین و نمایندگان از ایشان حمایت کنند.

دلق پوش اظهار داشت: وزیر پیشنهادی وزارت کشور تعامل سازنده ای با مجلس در معاونت پارلمانی داشتند و شناخت خوبی از احزب و جریانهای سایسی دارند و می‌توانند مسائل را به خوبی مدیریت کنند.

وی تاکید کرد قبول مسئولیت در این شرایط خطیر توسط این عزیزان قابل تقدیر است و در این شرایط عدم پذیرش مسئولیت، خسارتی برای مردم و کشور دارد و اینجانب از نمایندگان مومن و معتقد می‌خواهم تا با رای قاطع خود از مهمترین وزارت خانه حمایت کرده تا  به دولت نیز کمک کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet