هدر موبایل
1387/05/15 15:30:00
سرویس سیاسی
وزیر پیشنهادی کشور:

خلق فرصت های سازنده از چالش های آینده در جهت پیوستگی نظام با مردم از جمله اولویت های من است

علی کردان در دفاع از خود اظهار داشت: خلق فرصت های سازنده از چالش های آینده در جهت پیوستگی نظام با مردم است که این مسئله از جمله اولویت های بنده در وزارت کشور است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت وی افزود: برای طی این مسیر ایجاد اقتدار ملی از طریق وفاق ایرانیان با تکیه بر مردم سالاری دینی، پیشرفت آبادانی متکی بر کار و تلاش، شادابی ملی با تکیه بر نظام و آرامش و تلاش مستمر برای حداکثر سازی منافع ملی کشور طراحی شده است.

کردان گفت: قانون اساسی، سند چشم انداز و قانون برنامه چهارم و اجرای اصل 44 قانون اساسی از جمله اسنادی است که ملاک کار ما قرار می گیرد.

وی افزود: اصلاح نظام توزیع اعتبارات استانی به سمت روستاها و دهستان ها می باشد.

کردان گفت: ایجاد امنیت مستمر و سرمایه گذاری داخلی و خارجی و تامین آرامش روحی و روانی از طریق 31 دولت کوچک که در سراسر کشور مشغول خدمت گذاری هستند از جمله برنامه هایی است که دنبال خواهیم کرد.

وی افزود: پیگیری در جهت اجرای طرح تقسیم جامع کشور و طرح افزایش تعداد نمایندگان، ملاک قرار دادن فرمایشات حضرت علی (ع) در گزینش کارگزاران نظام، طراحی برای رونق بخشی به مناطق مرزی، برقراری تعامل مثبت و سازنده با مجلس شورای اسلامی به گونه ای که برای انتصاب مقامات استانی و شهرستانی معیارها و ضوابط یک استاندار مطلوب را از نمایندگان دریافت کنیم از دیگر اولویت های کاری ماست.

وی افزود: امیدواریم استانداری ها و فرمانداری ها را خانه عاطفه نمایندگان مجلس قرار دهیم.

کردان گفت: برای وزارت کشور چهار حلقه تمدن ساز در دست داریم که امیدواریم براساس اینها امنیت پایداری را برای یک دوره طولانی داشته باشیم.

وزیر پیشنهادی کشور گفت: در زمینه مدارک تحصیلی بنده نیز ابهام ها و سنواتی مطرح شد که برای پاسخ به آنها کپی آن را در اختیار نمایندگان می گذارم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet