شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/05/15 16:32:00
سرویس صحن
رئیس جمهور در دفاع از وزرای پیشنهادی:

در معرفی افراد با آگاهی و رعایت اصول و آرمان‌های انقلاب تصمیم گرفتم

رئیس جمهور در دفاع از وزرای پیشنهادی کشور، راه و اقتصاد گفت: من در معرفی این افراد با علم، آگاهی و رعایت ضوابط و اصول و آرمان‌های انقلاب تصمیم گرفتم و نزد خداوند متعال حجت قاطع دارم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمود احمدی‌نژاد" در جلسه بعد از ظهر روز سه‌شنبه و در دفاع از وزرای پیشنهادی کشور، راه و اقتصاد اظهار داشت: فضایی که امروز در مجلس داشتیم نشانه زنده و متعهد بودن نمایندگان است و ما خدا را به خاطر داشتن چنین مجلسی شاکریم.

وی افزود: به همه دنیا می‌گوییم این دولت و این مجلس پای همه اصول انقلاب از گزینش کوچکترین همکار تا تصمیمات ملی ایستاده‌اند و به فضل الهی تا آخر خواهند ایستاد.

رئیس جمهور گفت: این دولت به لطف خدا و با هدایت های مقام معظم رهبری و با همکاری نمایندگان روز به روز مصمم تر و پایبندتر به اصول خواهد بود.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: خدا نیاورد روزی را که ما گرفتار برخی مناسبات غیرآرمانی، غیر اصولی و غیر الهی در تصمیم گیری‌ها شویم.

وی ادامه داد: بنده در انتخاب این همکاران با علم، آگاهی و رعایت ضوابط و نیازهای کشور و اصول و آرمان های انقلاب تصمیم گرفتم و نزد خداوند متعال حجت قاطع دارم.

وی افزود: سنگین ترین هجمه ها چه در عرصه جهانی و چه داخلی علیه این دولت بوده است ولی ما با حمایت نیروهای امین و وفادار دولت همچنان پای آرمان‌ها ایستاده‌ایم.

احمدی نژاد یادآور شد: سه فرد معرفی شده برای وزارتخانه‌های کشور، راه و اقتصاد افرادی مومن و وفادار به آرمان های انقلاب و با سابقه طولانی در خدمت هستند. مثلا زندگی آقای بهبهانی زندگی بسیار شفاف بوده که هر جا انقلاب به وی ماموریت داده خدمت کرده است. جناب آقای حسینی نیز جوانی با تسلط، علم، تعهد به اصول و جهت‌گیری‌های آرمانی انقلاب هستند. جناب آقای کردان 30 سال در خدمت انقلاب بوده‌اند و همیشه در مسئولیت‌های مهم و حساس حضور داشتند.

رئیس جمهور گفت: با کلی دقت و پیگیری و مشورت و ملاحظه مسایل کشور و الزامات کار ما افراد را معرفی می کنیم. اینها ضروریات تصمیم گیری است.

وی افزود: خیلی خوشحال شدم که دکتر لاریجانی گفته با این کاغذهایی که علیه وزرا منشر شده است برخورد می‌کنند. انشاالله این روش در کشور منسوخ شود.

احمدی نژاد در پایان گفت: از همه صمیمانه تشکر می‌کنم و از خدا می‌خواهم فضای برادری و آرمان خواهی را در دل و کشور ما پایدار کند و پیروزی‌های بزرگ و بزرگتر نصیب ملت ایران کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet