هدر موبایل
1387/05/15 15:46:00
سرویس صحن
بروجردی در دفاع از کردان:

وزیر پیشنهادی کشور فرد بسیار متدین و مقیدی است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دفاع از وزیر پیشنهادی کشور گفت: آقای کردان فرد بسیار متدین و مقیدی است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "علاء الدین بروجردی" در جلسه علنی بعد از ظهر روز سه شنبه و در دفاع از وزیر پیشنهادی کشور اظهار داشت: زمانی که مولا علی به شهادت رسیدند مردم شام در نتیجه تبلیغات دشمن سوال می‌کردند که آیا علی نماز می‌خواند.

وی افزود: فراموش نکردیم در دوران خودمان چه سیمایی از شهید بهشتی ترسیم کرده بودند، بنابراین بسیار مهم است آنچه را می‌شنویم دقت و بررسی کنیم و بعد قضاوت کنیم.

بروجردی تصریح کرد: گفته شد بسیاری از هم ولایتی‌های ایشان در دوران معاونتشان در صدا و سیما جذب شده بودند. از ایشان سوال کردم که واقعا چقدر نیرو جذب کردید براساس آمار مشخص شد مازندرانی‌ها رتبه یازدهم را داشتند و نشان می‌دهد که این قضاوت مبتنی بر واقعیت نیست.

وی ادامه داد: ایشان فرد متدینی است. پسر ایشان نماز صبح را غیر مسجد نمی‌خواند. فردی که دچار مشکل است نمی‌تواند چنین فرزندانی تربیت کند.

بروجردی یادآور شد: کسی که معاون اداری مالی صدا و سیما بوده می‌توانسته میلیاردی ثروتمند شود و هیچ کس متوجه نشود ولی بپرسید که خانه شان در ساری چند متری است؟

نماینده بروجرد گفت: همه شواهد نشان می‌دهد که باید دقیق قضاوت کنید به ویژه مسایلی که مربوط به 30 سال قبل است 30 سال زمانی کافی است که فردی که آماده انحراف است خودش را نشان دهد.

وی افزود: در مورد مدرک تحصیلی ایشان گفته شد دانشگاه آزاد خطا کرده است اینکه ما هر چه را نمی پسندیم بگوییم خطا است اشکال اساسی دارد. دکترای ایشان در رزومه عنوان شده که افتخاری است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet