هدر موبایل
1387/05/16 12:21:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور

"محمدحسن ابوترابی‌فرد" رییس جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی تذکر ات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات تذکر ات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر نجف نژاد نماینده بابلسر به رئیس جمهور در خصوص دستور استقرار ادارات تابعه در شهرستان جدید الاحداث فریدونکنار و دستور احداث پل جدید بابلسر.

- تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب، زمانی کنگاور و صحنه، امینی، شعبانی و کرمی راد نمایندگان کرمانشاه و تجری نماینده قصرشیرین و سرپل به رئیس جمهور در خصوص دستور ممانعت از تصمیم گیری های مقطعی و مشکل ساز در قبال مرزهای استان کرمانشاه و استفاده از مرزهای بین المللی خسروی و پرویز خان.

- تذکر ات علیخانی نماینده قزوین، آبیک و البرز به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به وضعیت مدیریت شرکت تولیدی (به زیپ) و پرداخت حقوق، مزایا و سنوات کارگران و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تخصیص اعتبار و تسریع در تکمیل و بازسازی نهر آب کشاورزی روستای نصرت آباد قره داش.

- تذکر امینی نماینده کرمانشاه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی عاجل به افزایش قیمت سرسام آور و بی سابقه سموم و کودشیمیایی.

- تذکر طاهری و ناصری نمایندگان گرگان و آق‌قلا به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در پرداخت بدهی سازمان تعاون روستایی به مرغداران و رسیدگی به وضعیت اسفبار دامداران استان گلستان.

- تذکر خیری نماینده بستان آباد و حاجی اصغری نماینده میانه به وزرای جهاد کشاورزی و نیرو در خصوص لزوم برداشت آب کشاورزی از سدهای وحدت و الخلج و رسیدگی به علت بی توجهی به دومین مجتمع آب درمانی کشور در بستان آباد.

- تذکر میر خلیلی نماینده میناب و رودان به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص احداث مرکز پزشکی بستر درمان شهر زیارتعلی بخش رودخانه شهرستان رودان.

- تذکر ات یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر نیرو در خصوص تسریع در اتمام طرح آبرسانی منطقه میاندورود ساری؛ به وزیر کشور در خصوص ضرورت حمایت از شهرداری های محمدآباد و کیاسر در شهرستان ساری؛ به وزیر بازرگانی در خصوص استقرار نمایشگاه بین المللی در ساری و به وزیر نفت

در خصوص تسریع در گازرسانی به روستای تنگ لته ساری.

- تذکر اسدی نماینده مشکین شهر به وزیر نفت در خصوص تسریع در اجرای خط تقویت لوله گاز شهرستان مشکین شهر و تسریع در گازرسانی به تمام مناطق این شهرستان.

- تذکر پولادی نماینده ایلام، مهران، ایوان و چرداول به وزیر نیرو در خصوص لزوم تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل طرح های سد کنگیر ایوان و سد سیمره.

- تذکر ات سلیمی نماینده محلات و دلیجان به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در خصوص راه اندازی درمانگاه شبانه روزی شهرهای تیمور و نراق؛ به وزیر بازرگانی در خصوص تامین آرد مورد نیاز نانوایی های شهرهای محلات، دلیجان، نراق و تیمور و به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص لزوم ایجاد تعاونی مسکن در شهرستانهای محلات و اختصاص زمین به شهرستانهای تیمور و نراق.

- تذکر بشیری نماینده پاکدشت به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم توجه بیشتر به کرامت و شان فرهنگیان کشور.

- تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به وزیر آموزش و پرورش در خصوص بررسی علت قطع عائله مندی بازنشستگان بالای شصت سال و پرداخت مطالبات فرهنگیان کشور.

- تذکر دلق پوش نماینده آستارا به وزیر راه و ترابری در خصوص بررسی علت توقف چهار خطه نمودن جاده آستارا به تالش.

- تذکر اسماعیلی نماینده هشترود و چاراویماق به وزیر راه و ترابری در خصوص اصلاح ورودی و خروجی و زیرگذر های آزاد راه زنجان - تبریز و هشترود - مراغه.

- تذکر حسینی صدر نماینده خوی به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص رسیدگی به وضعیت مدیریت امور فرهنگی و هنری استان آذربایجان غربی.

- تذکر محمدی نماینده اردبیل، نیر و نمین به وزیر کشور در خصوص جلوگیری از وضعیت اسفبار زیست محیطی بین شهر عنبران و نمین بعلت انباشت زباله.

- تذکر ذوالقدر نماینده بندرعباس و قشم به وزیر کشور در خصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان ورودی مسافرین فرودگاه امام (ره).

- تذکر کواکبیان نماینده سمنان به رئیس جمهور در خصوص دستور پرداخت مطالبات معوق فرهنگیان بخصوص پاداش پایان خدمت بازنشستگان و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اختصاص سهمیه لازم برای جذب نیرو در شهرستان سمنان.

- تذکرات دستغیب نماینده شیراز به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم پرداخت حق الزحمه نوبت دوم مدیران، معاونین و متصدیان مختلف اداری، پرداخت اضافه کاری ساعتی کادر اداری مدارس، پرداخت پاداش بازنشستگان و ناچیزبودن سرانه دانش آموزی؛ و به رئیس جمهور در خصوص دستور رسیدگی به افزایش نرخ تورم نسبت به سال قبل.

- تذکر حسینی نماینده اهواز به رئیس جمهور در خصوص دستور بررسی و حل مشکل گرد و غبارهای موجود در استان خوزستان.

- تذکر نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر به رئیس جمهور در خصوص توجه به انتساب مطالب به نظام معظم رهبری و رعایت امانت داری.

- تذکر اسماعیلی نماینده گرمی به وزیر نیرو در خصوص تامین آب شرب بخش انگوت از توابع شهرستان گرمی.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet