هدر موبایل
1387/05/16 11:14:00
سرویس صحن
کواکبیان خطاب به ابوترابی‌فرد:‌

انتظار داشتیم از خبرنگاران تقدیر می‌کردید

نماینده سمنان در تذکری آیین نامه‌ای گفت: با توجه به اینکه فردا روز خبرنگار است انتظار داشتیم از خبرنگاران تقدیر می‌کردید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "مصطفی کواکبیان" گفت: بر اساس ماده 107 رئیس مجلس باید در مورد حوادث مهم و مسایل روز، مطالبی را که ضرورت دارد به اطلاع نمایندگان برساند.

وی افزود: حضرتعالی در حمایت از خدمات عزیزان جهاد دانشگاهی تقریبا چند دقیقه صحبت کردید که بسیار ضروری بود، اما با توجه به اینکه فردا روز خبرنگار است انتظار داشتیم از خبرنگاران نیز تقدیر می‌کردید.

نماینده مردم سمنان در تذکر آیین‌نامه دیگری از هیات رییسه خواست تا از شان و جایگاه مجلس دفاع کند.

وی اظهار داشت: ما به این موضوع کاری نداریم که آیا هزینه کردن از اعتبار مقام معظم رهبری ضرورت دارد یا خیر و اساسا رئیس‌جمهوری خلاف کرده یا خیر، این مربوط به خود رئیس جمهور است اما رای مجلس شمرده شده است و شما باید از اعتبار و اقتدار مجلس دفاع کنید ولی شما می‌فرمائید که بعدا در هیات رئیسه بررسی می‌کنیم.

کواکبیان ادامه داد: اینکه خانم اخوان از یک روزنامه ای وابسته به ولایت فقیه و رهبری اسم برده که رای مجلس از قول رهبری مخدوش است انتظار دارم امروز پاسخگو باشید نه اینکه بعدا در هیات رئیسه بررسی کنید.

"محمدحسن ابوترابی‌فرد"  که ریاست امروز جلسه علنی را بر عهده داشت در پاسخ به وی گفت: امروز دو مطلب یکی سخن رئیس جمهور و دیگری خبر یک روزنامه بیان شده است و شما می‌فرمایید بنده امروز در مورد دو مطلبی که دارد نقل قول می‌شود تصمیمی اتخاذ کنم.

وی افزود: حداقل آن این است که اگر بخواهید تصمیمی اتخاذ شود متوقف به این است که هر دو خبر آن هم در مورد چنین مطلب مهمی مورد بررسی کامل قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet