شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1387/05/16 14:32:00
سرویس سیاسی
رییس مجلس در دیدار با خبرنگاران استان قم:

مجلس استراتژی مشخصی برای دادن رأی اعتماد به سه وزیر پیشنهادی داشت

رییس مجلس شورای اسلامی در دومین روز سفر خود به استان قم در دیدار با خبرنگاران این استان گفت: مجلس استراتژی مشخصی برای دادن رأی اعتماد به سه وزیر پیشنهادی داشت.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، علی لاریجانی ضمن  تبریک فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار اظهار داشت: کار رسانه‌ای کاری پر تحرکی است وخبرنگاران کار حساس و پرمشغله‌ای دارند .
وی افزود:  شوق حادثه‌خیزی در ذات کار رسانه‌ای وجود دارد و افرادی که به این کار جذب می‌شوند دارای روحیات خاصی هستند.
رئیس مجلس شورای با بیان اینکه شرایط امروز دنیا به گونه‌ای شده است که زندگی بدون رسانه‌های دنیا امکان‌پذیر نیست، گفت: مسئولان باید انتقاد رسانه‌ها را تحمل کنند و البته رسانه‌ها نیز باید انتقاداتی درست و سازنده داشته باشند.
لاریجانی تأکید کرد: باید تنوع فکری در بین رسانه‌های کشور وجود داشته باشد چرا که این تنوع فکری باعث بالندگی جامعه می‌شود.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اقدامات مجلس شورای اسلامی در رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی دولت گفت: مجلس برای دادن رأی اعتماد به این سه وزیر استراتژی مشخصی داشت.
وی خاطر نشان کرد: سه وزیری که روز گذشته از مجلس رأی اعتماد گرفتند باید نسبت به رفع نیازهای اساسی مردم همت داشته باشند.
وی در خصوص پیوستن برخی از شهرها به استان قم گفت: ما منتظر سامان یافتن وزارت کشور بودیم، ولی در آینده‌ای نزدیک در این ارتباط  جلساتی خواهیم داشت،البته کارشناسی های  لازم در این خصوص در وزارت کشور انجام شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet