هدر موبایل
1387/05/16 14:44:00
سرویس سیاسی

ابوترابی پخش شبنامه در مجلس را رد کرد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بطور کلی شبنامه‌ای به آن معنایی که در جلسه دیروز مجلس انعکاس یافت و صدا و سیما نیز روی آن متمرکز شد پخش نشده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد" در پایان جلسه امروز در اینباره افزود: راجع به موضوع شبنامه که متاسفانه در جلسه دیروز مطرح شد و در سخنان بعضی از نمایندگان بعنوان تذکر و حتی در فرمایشات رئیس جمهور آمده بود، امروز تا الان حدود 200 نفر از همکاران ما با امضاء نامه‌ای، اعلام داشتند که شبنامه‌ای دریافت نکرده‌اند.

نایب رییس مجلس اظهار داشت: متن این نامه چنین است: "اینجانبان امضا کنندگان ذیل گواهی می دهیم که هیچگونه شبنامه ای در جانامه اینجانبان نبوده است".

وی افزود: یکی دو نفر از همکاران ما با انگیزه و حساسیتی که داشتند موضوع را بررسی کردند و مشخص شد تاکنون تنها 4 نفر از همکاران این شبنامه را دریافت کرده‌اند.

ابوترابی اظهار داشت: یکی از این بزرگواران در پاسخ به سوال من گفت: این شب‌نامه را به دست من داده‌اند و سه چهار نفر دیگر نیز به من گفته‌اند که ما چنین چیزی را دیده‌ایم".

وی ادامه داد: بنابراین با این نامه‌ای که دوستان نوشتند و هم اکنون قرائت کردم، اصل چنین مطلبی توسط 200 نفر تکذیب شده است. حتی برخی از دوستان دیگر نیز که از این نامه اطلاعی نداشتند به جایگاه هیات رئیسه آمدند و این نامه را امضا کردند.

ابوترابی در پایان تصریح کرد: لذا مجلس شورای اسلامی دیروز به آن معنایی که انعکاس یافت و متاسفانه صدا و سیما نیز روی آن متمرکز شد شبنامه‌ای بطور کلی نداشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet