هدر موبایل
1387/05/20 16:11:00
سرویس سیاسی

رسایی: فعلا گزینه ای مناسب تر از احمدی نژاد در خدمتگزاری به مردم وجود ندارد

نماینده مردم تهران درخصوص کسانی که بحث عبور از احمدی نژاد را مطرح می کنند، گفت:فعلا گزینه ای مناسب تر از احمدی نژاد در خدمتگزاری به مردم و پافشاری بر اصول و ارزش ها و شجاعت در اصلاح امور استکبارستیزی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حمید رسایی نماینده مردم تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این که برخی اصولگرایان بحث عبور از احمدی نژاد را مطرح کرده اند، گفت: اصل عبور از یک نفر و رسیدن به یک گزینه دیگر در صورتی که گزینه جدید برتری هایی نسبت به گزینه قبل داشته است یک اصل دینی و از مبانی اصولگرایی است و هیچ شکی در این اصل نیست؛ اما فعلا گزینه ای مناسب تر از احمدی نژاد در خدمتگزاری به مردم وجود ندارد.

رسایی خاطرنشان کرد: البته عبور با این مبنا معنی ندارد. کسانی که محترمانه بحث دولت ملی را مطرح می کنند کسانی هستند که قبلا هم از احمدی نژاد حمایت نکرده بودند. اما اصولگرایان باز هم از کاندیداتوری احمدی نژاد حمایت خواهند کرد.

نماینده تهران در واکنش به اخباری مبنی بر احتمال عدم حمایت احزاب از احمدی نژاد گفت: بعید می دانم اگر حتی احزاب هم از او حمایت نکنند احمدی نژاد یک گوشه بنشیند و زانوی غم بغل کند.

وی درباره دیگر گزینه های مطرح اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری آتی گفت: نظرات پراکنده ای در این زمینه وجود دارد که تا زمان برگزاری انتخابات به یک جمع بندی در خصوص آن می رسیم.

رسایی ادامه داد: جریان اصولگرایی به گزینه ای جز احمدی نژاد که توان جلب آرای عمومی را داشته باشد نخواهد رسید.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: اگر چه ممکن است گزینه های دیگری میان اصولگرایان مطرح باشد اما کسی بیش از احمدی نژاد امکان جلب آرا عمومی را نخواهد داشت. البته به نظر می رسد که اصولگرایان بیش از یک کاندیدا خواهند داشت.

وی در پاسخ به تشکیک های برخی سایت ها نسبت به مدرک تحصیلی علی کردان وزیر کشور گفت: مجلس پس از این تشکیک ها به کردان رای اعتماد داد و در حال حاضر او وزیر کشور است.

وی با بیان اینکه کردان قاعدتا باید به این علامت سوال ها و شبهات پاسخ دهد، گفت: از دوستان خودم در آکسفورد در حال پیگیری هستم اما نمی شود جستجوهای یک سایت در اینترنت اکتفا کرد. کردان باید این ابهامات را رفع کند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر کردان براساس مدرک دکترا حقوق گرفته باشد، چه می شود؟ گفت: این امر بستگی به سازوکار سازمانی دارد که کردان در آن کار کرده است و من نمی توانم از اینگونه موارد دفاع کرده یا آن را توجیه کنم زیرا نه ریاست آن سازمان بر عهده من است و نه من آقای کردان هستم.

رسایی در پاسخ به اینکه آیا باید آقای لاریجانی به این موضوع پاسخ دهند، افزود: آقای لاریجانی شاید براساس سازو کاری که در صدا و سیما داشته می توانسته این کار را انجام دهد و باید خود آقای لاریجانی پاسخ دهد.

عضو کمیسیون فرهنگی در پاسخ به اینکه چند تن از شخصیت های مهم حزب موتلفه در نشست های عمومی عبور از احمدی نژآد را مطرح کرده اند، آیا نظر حزب مهمی مثل موتلفه در اصولگرایان موثر است و یا دیدگاه آقای احمدی نژاد مهم است یا خیر؟ اظهار داشت: من نمی دانم برای آقای احمدی نژاد مهم است یا خیر اما من توضیح دارم که عبور از احمدی نژاد را در درجه اول کسانی می توانند مطرح کنند که چهار سال پیش در مورد آقای احمدی نژاد توقف کردند. کسانی که چهار سال پیش از احمدی نژاد عبور کردند، بگویند ما می خواهیم از احمدی نژاد عبور کنیم.

وی در پاسخ به اینکه آقای افروغ در مقابل احمدی نژاد توقف کرده بودند، گفت: حتی آقای افروغ هم در آخرین موضع گیری که در مورد انتخاب خودشان داشته، گفته اند که حتی من اگر امروز هم در آن موقعیت قرار بگیرم باز هم به احمدی نژاد رای می دهم.

رسایی در مورد اینکه افروغ گفته است که اصلا در انتخابات شرکت نخواهد کرد، گفت: پس لابد آقای افروغ هم از احمدی نژاد عبور کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet