خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1387/05/20 15:27:00
سرویس صحن

اعضای هیات رییسه‌ شورای اجرایی گروه بین‌المجالس جمهوری اسلامی ایران انتخاب شدند

اعضای هیات رییسه‌ شورای اجرایی گروه بین‌المجالس جمهوری اسلامی ایران متشکل از رییس، دبیرکل، دو نایب رییس، دو منشی و خزانه‌دار، انتخاب شدند.

به گزارش خانه ملت، در این انتخابات حشمت‌الله فلاحت‌پیشه و کاظم جلالی نمایندگان مردم اسلام‌آباد غرب و شاهرود به ترتیب به عنوان رییس شورا و دبیرکل گروه بین‌المجالس و حسین سبحانی‌نیا و سید ناصر موسوی نمایندگان مردم شهرهای نیشابور و رامهرمز به عنوان نایب رییس اول و دوم شورا و هم‌چنین بهمن محمدیاری و یوناتن بت‌کلیا، نمایندگان مردم تالش و اقلیت آشوری در مجلس شورای اسلامی به عنوان منشی‌های اول و دوم شورای اجرایی انتخاب شدند.

در این انتخابات هم‌چنین سید حسین هاشمی نماینده‌ مردم میانه در مجلس شورای اسلامی به عنوان خزانه‌دار گروه بین‌المجالس انتخاب شد.

ناصرسودانی، مصطفی ذوالقدر، قدرت‌الله علیخانی، جواد جهانگیرزاده، علیرضا منادی، حسین حسنی، مرتضی آقاتهرانی و محمد سقایی نمایندگان مردم شهرهای اهواز، بندرعباس، قزوین، ارومیه، تبریز، نائین، تهران و استهبان و نی‌ریز در مجلس شورای اسلامی از دیگر اعضای شورای اجرایی گروه بین‌المجالس هستند که در انتخابات هفته‌ی گذشته در مجلس شورای اسلامی به عضویت این شورا درآمده بودند.

طبق قانون اساسنامه گروه بین‌المجالس، شورا که برای یک دوره‌ دو ساله انتخاب می‌شود، مسوول سیاست‌گذاری پیرامون فعالیت‌ها و روند گروه بین‌المجالس می‌باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet