حلول ماه ربیع الاول
1389/11/23 12:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان:

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن باعث امیدواری دوستان و ناامیدی دشمنان ‌شد

**عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس، اظهار کرد: حضور هر چه باشکوه‌تر مردم در راهپیمایی بیست و دو بهمن باعث امیدواری دوستان ما و ناامیدی دشمنان ما ‌شد.

اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: واقعا با حرکتی که مردم مصر، تونس، یمن و اردن انجام دادند مخصوصا مردم مصر بالاخره این را می‌طلبید که ما حضور بسیار گسترده‌تری از خود در راهپیمایی بیست و دو بهمن ماه نشان دهیم، زیرا این باعث دلگرمی آنان برای ادامه راهی که شروع کرده‌اند، شد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: بالاخره باید گفت که سران طاغوت به هیچ‌وجه توجهی به مردم خود ندارند و آن‌قدر که به امپریالیسم، آمریکا و کشورهای این‌چنینی و نیز صهیونیسم توجه نشان می‌دهند اصلا نسبت به مردم خود توجهی ندارند و باید بگویم که اصلا تفکر طاغوت بر همین اساس است.

وی با بجا و دقیق خواندن فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون راهپیمایی بیست و دو بهمن امسال، ادامه داد: مردم هم به لطف خدا این نکته را نشان می‌دهند که شناسایی دقیقی نسبت به لحظات دارند و ما در حال حاضر آن را مشاهده می‌کنیم.

کوثری گفت: استقامت سی و دو ساله مردم ایران بر انقلاب خود برای دوستان ما بسیار امیدوارکننده است و این مهم باعث شده است که حرکت‌هایی این چنینی در کشورهای مسلمان و عرب مشاهده شود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس افزود: استقامت سی و دو ساله مردم ایران هم‌چنین باعث ناامید شدن دشمنان بوده تا آنها بفهمند که ما مصمم‌تر و محکم‌تر در این مسیر ایستاده‌ایم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، گفت: بنابراین ما باید بگوییم که هر چه پرشور، سرحال و قبراق‌تر این راهپیمایی برگزار شود، باعث می‌شود که دشمنان ناامید شوند. البته دست از توطئه برنمی‌دارند ولی با این حال می‌فهمند که هزینه‌شان بالا می‌رود و از سوی دیگر دوستان ما به وسیله آن امیدوار می‌شوند، که راهی را که انتخاب کرده‌اند و این‌که الگوی خود را انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی قرار داده‌اند، آن را برای رسیدن به هدف نهایی که ان‌شاءالله ظهور صاحب اصلی این انقلاب که آقا امام زمان (عج) است، محکم‌تر دنبال کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet