هدر موبایل
1389/11/23 13:09:00
سرویس اقتصادی
خواست بشیری از وزیر اقتصاد:

تعداد بانک‌های پاکدشت افزایش یابد

**نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با مطرح کردن سئوال خود از وزیر امور اقتصاد و دارایی، گفت: تعداد بانک و خودپردازهای به اندازه نیاز مردم حوزه انتخابیه‌ام نیست.

"فرهاد بشیری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که جمعیت شهرستان پاکدشت بیش از 400هزار نفر است، تصریح کرد: با توجه به افزایش جمعیت ساکن پاکدشت به دلیل فعال شدن بخش صنعتی و کارخانه ای تعداد تعاملات بانکی نیز افزایش یافته است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر این که پاکدشت به تعداد بیشتری بانک و خودپرداز نیاز دارد، ادامه داد: افزون بر افزایش ساکنان، افراد بسیاری برای کار به پاکدشت رفت و آمد می‌کنند که طبیعتا فعالیت بانکی خود را نیز با خود به شهرستان می آورند.

به گفته این نماینده، با افزایش جمعیت و سفرها به این شهرستان باید تعداد بانک‌ها و خودپردازها افزایش یابد.

بشیری با بیان این که سئوال خود را روز سه شنبه در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح خواهد کرد، تصریح کرد: در این باره با هیئت دولت نیز جلسه داشتیم و مصوباتی در خصوص افزایش بانک‌ها و خودپردازها صورت گرفت.

این نماینده افزود: در این میان تنها تعداد شعبه های بانک ملی ایران در پاکدشت افزایش و باقی بانک‌ها هیچ فعالیتی نکردند به همین جهت در نظر دارم مجدد پیگیر این مسئله باشم تا مشکل مردم حوزه انتخابیه رفع شود.

سئوال نماینده مردم پاکدشت از شمس الدین حسینی  چندین بار به دلیل سفرهای استانی هیئت دولت در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح نشده و به تعویق افتاده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet