هدر موبایل
1389/11/23 13:52:00
سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون عمران خبر داد:

آغاز ساخت بیمارستان 200 تختخوابی در شیروان

**نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی این شهرستان که از مصوبه‌های سفر رئیس‌جمهوری به استان خراسان شمالی است، با حضور وزیر مسکن و شهرسازی آغاز شد.

محمدرضا حسین‌نژاد در گفت و گو با ویژه‌نامه «ارمغان» خراسان شمالی افزود که در این مدت پیگیر نهایی شدن طرح ساخت بیمارستان 200 تختخوابی شهرستان شیروان و آغاز به کار آن بوده است.

حسین نژاد تصریح کرد: برای ساخت این بیمارستان 10 هکتار زمین پیش‌بینی شده است و مقدمات اولیه آن نیز در شیروان اعم از جاده دسترسی و بسترسازی برای انشعاب آب و برق در حال پایان است.

در همین حال وزیر مسکن و شهرسازی نیز در آیین آغاز به ساخت این بیمارستان گفت: بیمارستان‌های 32 تختخوابی آشخانه و 24 تختخوابی فاروج نیز در دستور کار قرار دارند و امیدوارم این پروژه‌ها برای هفته دولت سال آینده آماده بهره‌برداری شود.

در عین حال حسین‌نژاد، رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی نیز در این باره تصریح کرد: تسریع در تکمیل پروژه‌های بیمارستانی در حال ساخت خراسان شمالی خواسته‌ای حیاتی برای مردم منطقه است که نمایندگان آن را پیگیری می‌کنند و برای تکمیل این پروژه‌های بیمارستانی قرار است 20 میلیارد ریال در اختیار مسکن و شهرسازی استان قرار بگیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet