خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/23 14:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

مردم در راهپیمایی 22 بهمن وحدت مسئولان قوا را ‌مطالبه کردند

**عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه مجلس و دولت باید برای قدردانی از حضور مردم در صحنه از هر گونه اختلاف و تفرقه پرهیز کنند، گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت سران قوا را از مسئولان مطالبه کردند.

ولی اسماعیلی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با فارس‌ با اشاره به حضور باشکوه ملت ایران در سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: حضور میلیونی مردم در کلانشهرها و سراسر کشور تجدید بیعتی مجدد با آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: در 22 بهمن امسال برای اولین بار راهپیمایی‌ها در روستاها هم برگزار شد؛ به‌طوری‌که در برخی روستاهای کم جمعیت شاهد راهپیمایی بودیم که این نشان از رشد نگاه عمیق مردم به انقلاب اسلامی است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس با تأکید بر اینکه بیداری اسلامی در کشورهای خاورمیانه نشأت گرفته از انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: مردم در راهپمایی 22 بهمن از حق مشروع مردم مصر برای مقابله با حسنی مبارک حمایت کردند و پیام حمایت خود را به مردم مصر اعلام کردند.

اسماعیلی با بیان اینکه مجلس و دولت باید برای قدردانی از حضور مردم در صحنه از هر‌گونه اختلاف و تفرقه پرهیز کنند، افزود: پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن وحدت مسئولان بود چرا‌که وحدت توصیه و رهنمود مقام معظم رهبری و عامل اصلی در مسیر پیشرفت کشور است؛ مردم در راهپیمایی 22 بهمن وحدت سران قوا را از مسئولان مطالبه کردند.

وی با اشاره به اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها گفت: مردم انتظار دارند مجلس در اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌ها دولت را یاری و همراهی کنند، بنابراین اگر مجلس بخواهد در مسیر هدفمندکردن یارانه‌ها سرعت‌گیر دولت باشد، قطعاً با واکنش مردم مواجه خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس همچنین گفت:‌ دولت و مجلس باید اختلافات را در مسیر پیشرفت کشور بررسی کنند و اجازه ندهند این اختلافات وارد فضای رسانه‌ای شود چرا‌که دشمنان انقلاب به دنبال رسانه‌ای شدن اختلافات قوا در کشور است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet