هدر موبایل
1389/11/23 14:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موحد:

حرکت در مسیر وحدت وظیفه مسئولان و خواست مردم است

**نماینده مردم بهبهان در مجلس معتقد است حضور یکپارچه ملت در راهپیمایی روز گذشته این پیام را برای مسئولان داشت که حرکت در مسیر وحدت، وظیفه مسئولان و خواسته مردم است.

سید محمد موحد نماینده مردم بهبهان و عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، گفت: بدون اغراق و شعار می‌گویم که حضور مردم در راهپیمایی روز گذشته، در سراسر کشور واقعا حضوری بی‌نظیر و کم‌سابقه بود.

وی افزود: روز گذشته جمعیت 70 میلیونی ملت ایران به گونه‌ای خود را نشان داد و در میدان عمل گام گذاشت، که با این حضور حجت را بر همگان تمام کرد.

نماینده مردم بهبهان در مجلس تصریح کرد: مردم به حدی شگفت‌انگیز در راهپیمایی 22 بهمن امسال حضور داشتند که مسئولان نظام جمهوری اسلامی به ویژه سران 3 قوه به وضوح دیدند که وحدت وظیفه همگانی است.

موحد ادامه داد: وحدت مردم در روز 22 بهمن در حالی با حضور 70 میلیونی ملت به نمایش گذاشته شد که دشمنان تمام تلاش خود را برای برهم‌زدن آن به کار بسته بودند؛ دشمنان انقلاب باید بدانند که برای شکستن صفوف به هم فشرده ملت ایران هرگز موفق نخواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه‌های متعدد انقلاب که همواره جهانیان را حیرت‌زده می‌کند، پیام‌هایی نیز برای مسئولان در پی دارد، حضور یکپارچه ملت در راهپیمایی روز گذشته این پیام را برای مسئولان داشت که حرکت در مسیر وحدت، وظیفه مسئولان و خواسته مردم است.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان اظهار داشت: وحدت امری ضروری برای کشور است، لذا مسئولان نباید در مسیری حرکت کنند که باعث نگرانی دوستان و خوشحالی دشمنان می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet