خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/23 14:32:00
سرویس اقتصادی
موسوی سرچشمه خبر داد

افتتاح آب‌بند دلشیر مشکلات کشاورزان را کاهش خواهد داد

**نماینده مردم شهرستان فراشبند، فیروزآباد، قیر و کارزین، از افتتاح برخی از طرح‌های عمرانی و خدماتی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

سیدیونس موسوی سرچشمه در گفت‌و‌گو با روزنامه «خبر جنوب» فارس با اشاره به افتتاح آب‌بند دلشیر در شهرستان قیر و کارزین گفت: در شهرستان قیر و کارزین آب‌بند دلشیر با اعتبار یک میلیارد و 300 میلیون تومان احداث شد.

وی تصریح کرد: با راه‌اندازی این آب‌بند 2500 هکتار از زمین‌های کشاورزی مرکبات از جمله لیمو شیرین و پرتغال که با کمبود آب مواجه شده بودند با بارانی که امسال آمد آبگیری و مشکلات کشاورزان تا حد بسیاری حل شد.

وی همچنین از افتتاح مرغ داری در این شهرستان خبر داد و گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر در سه شهرستان حوزه انتخابی چندین پروژه افتتاح شده و خواهد شد که این نشان از این دارد که دولت خدمتگزار مردم است.

این نماینده افزود: امروز یک مرغداری در شهرستان فیروزآباد افتتاح شد. این مرغداری با اعتباری به مبلغ 600 میلیون تومان می‌تواند در هر دور 6 هزار جوجه را به بهره‌برداری برساند.

موسوی سرچشمه در ادامه گفت: همچنین در مسئله راه و راه‌سازی جاده دهرو پنج‌شیر را که یک جاده روستایی است با اعتبار 800 میلیون تومان در شهرستان فیروزآباد با حضور معاونت عمرانی و دیگر مسئولان افتتاح کردیم که بسیاری از مشکلات مردم این بخش با افتتاح آن کاهش می‌یابد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet