حلول ماه ربیع الاول
1389/11/23 14:44:00
سرویس اقتصادی
محمدمهدی افشاری:

عملیات اجرایی سد رودبال خرداد90 آغاز می‌شود

**نماینده مردم داراب و زرین‌دشت، با بیان این که برای تسریع در آغاز عملیات اجرایی آبرسانی سد رودبال ۲۰ آبان امسال به وزیر نیرو تذکر داده است، گفت: با انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی این طرح از خردادماه سال آینده آغاز می‌شود.

محمدمهدی افشاری در گفت و گو با روزنامه «خبر جنوب» فارس در باره تأثیر این تذکر گفت: سد رودبال مصوبه کمیسیون ماده32 برای آبرسانی را سال گذشته دریافت کرده و در جدول بودجه لحاظ شده است، با این حال عملیات اجرایی آن آغاز نشد.

نماینده مردم داراب و زرین‌دشت ادامه داد: اما این تذکر اثربخش بود و پس از آن، پیمانکار مجرب و معتبری برای تسریع در این زمینه مشخص شد؛ این پیمانکار بعد از بررسی وضعیت منطقه بلافاصله مطالعه را برای آغاز این پروژه شروع کرد.

این نماینده افزود: هم اکنون این سد آخرین مراحل مطالعه را می‌گذراند و بر اساس جدول زمان‌بندی قرار است خردادماه سال83 عملیات اجرایی آن کلید بخورد.

 افشاری گفت: اگرچه در مجموع تذکر ما به وزیر نیرو اثربخش بود و جواب داد، اما در کل از نحوه پیشرفت کار رضایت ندارم و با توجه به تأثیر این سد در داراب، امیدوارم هرچه سریع‌تر مراحل احداث این سد انجام شود.

 تذکر دیگر محمدمهدی افشاری در این تاریخ به وزیر راه و ترابری مبنی بر تسریع در عملیات اجرایی محور سه‌راهی دولت آباد به زرین دشت بود.

این نماینده درباره این تذکر و اقدامات انجام شده در این زمینه گفت: هم اکنون مناقصه انتخاب پیمانکار صورت گرفته و منتظر نهایی شدن پیمانکار برای آغاز عملیات اجرایی این طرح هستیم.

وی افزود: در صورتی که پیمانکاری واجد شرایط انتخاب شود، عملیات اجرایی محور سه راهی دولت آباد به زرین دشت آغاز خواهد شد.

 این نماینده یادآور شد: بر اساس روند کار، عملیات اجرایی این طرح با انتخاب پیمانکار از سال 90 آغاز می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet